Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

CATS College - Londra


CATS College - İngiltere'de Lise Eğitimi

CATS College, İngiltere'de; Londra, Cambridge, Canterbury şehirlerinde, Amerika'da ise Boston şehrinde kampüsleri bulunan dünyanın en iyi uluslararası liselerinden biridir. 60 yıl önce kurulan CATS College; Canterbury kampüsüyle eğitim hayatına başlamış; sahip olduğu akademik kalite ve güven sayesinde İngiltere‘de 3, Amerika‘da bir kolej açarak toplam 4 koleje ulaşmıştır.

CATS College'in (Cambridge Education Group) çatısı altındaki liselerin detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

Londra, Guild House Schoolhttps://www.global-yurtdisiegitim.com/ingiltere-lise/londra/guildhouse-school

Cambridge, CATS Cambridgehttps://www.global-yurtdisiegitim.com/ingiltere-lise/cambridge/cats-cambridge

Canterbury, The Worhgate Schoolhttps://www.global-yurtdisiegitim.com/ingiltere-lise/canterbury/the-worthgate-school

Boston, CATS Academyhttps://www.global-yurtdisiegitim.com/amerika-lise/boston-ma/cats-academy


CATS College; GCSE, A Level ve IB / AP – Amerika Lise Diploması programlarında eğitim verir. Aynı zamanda Birleşik Krallık'ta üniversite foundation programını ilk başlatan kurumdur. Halen “rank” listelerinde çok üst seviyede yer alan (University of St.Andrews, Durham University, University of Warwick, Kings College, University College London ….) birçok üniversite CATS College Foundation programını kabul ve tercih etmektedirler.

Öğrenciler hangi şehirde okudukları fark etmeksizin dinamik, sıcak bir kampüs ortamında okurlar ve eğitim hayatları boyunca güçlü ve yaratıcı oldukları yönlerini ön plana çıkartmaya yönelik eğitim alırlar. British Council, Times gibi seçkin kurumlar tarafından ödüllendirilmiş olan kolej, her yıl 100'den fazla üniversite tarafından ziyaret edilmekte ve CATS College öğrencileri ile buluşmaktadır.

Öğrenciler aldıkları kaliteli eğitimin yanı sıra, sosyal yönleri güçlü birer birey olarak yetiştirilirler ve eğitim süreleri boyunca birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar. Geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedef edinen okul, öğrencilere üniversite hazırlık aşamasında liderlik eğitimleri sunar.

CATS College mezunları Cambridge ve Oxford Üniversiteleri'nin de içinde olduğu İngiltere'nin ve dünyanın en iyi okullarına girmeyi başarmaktadırlar. Bu sebeple CATS College İngiltere kampüsleri; İngiltere Sixth Form College listelerinde top 10 ‘da yer almaktadırlar. Ayrıca CATS Cambridge dünyada en iyi sanat hazırlık programı sunan liselerinden biridir.

CATS College başarılı Türk öğrencilere akademik burslar sunmaktadır.

Okul tarafından; GCSE, A Level, IB Diploma, International Foundation ve CATS Plus (CATS plus Oxford ve Cambridge üniversiteleri ile tıp, hukuk gibi zor bölümlere girmek isteyen öğrenciler için sunulmaktadır) programları sunulmaktadır.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Liseleri

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED