Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Amerika Yaz Okulları


 

Amerika yaz okulları için araştırma yapmaya başlamadan önce bilmek istediğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Amerika Yaz Okulu 

 • • Amerika Yaz Okulu Faydaları
 • • Amerika Yaz Okulu Program Seçenekleri
 • • Amerika Yaz Okulu ve Konaklama
 • • Amerika Yaz Okulu Kayıt Dönemi
 • • Amerika Yaz Okulu ve Amerika Öğrenci Vizesi
 • • Amerika Yaz Okulu Planlayan Velilerimize
 • • Global Yurtdışı Eğitim ile Amerika Yaz Okulu


Yaz tatil döneminizde Amerika’yı keşfetmeye hazır mısınız? Amerika yaz okulları her sene Haziran ayında başlayıp, Ağustos sonuna kadar devam etmektedir. Ortaöğretim ve Lise çağında olan 10-19 yaş aralığındaki öğrencilere özel olarak dizayn edilmiş Amerika yaz okulu programları sayesinde İngilizceyi yerinde öğrenmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Ayrıca New York, Boston, Los Angeles vb. gibi Amerika’nın hem eğitim hem de turistik anlamdaki en popüler şehirlerini keşfetme imkânını bulacaksınız.

Amerika, sadece yaz okullarında değil lise, lisans ve yüksek lisans gibi eğitimin birçok alanında da en popüler ve en çok tercih edilen ülkelerinden biri. Bu sebeple her sene binlerce hatta milyonlarca öğrenci eğitim için Amerika’yı tercih ediyor. Amerika’nın eğitim konusunda popüler olması tabi ki de yaz okulu programlarına da yansıyor ve bu sebeple her sene dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrenciler yaz tatillerini Amerika’daki İngilizce yaz programlarıyla değerlendirmeyi seçiyor. Amerika yaz okullarının ön plana çıkmasının sebeplerinden bir diğeri de hiç şüphesiz dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapıyor olması. Özellikle ilköğretim çağından başlayan Amerika’da üniversite okuma hayalinizi yaz okulu sayesinde hayalden gerçeğe dönüştürebilme fırsatını bulabilirsiniz.

Amerika dünyanın en çok nüfusa sahip üçüncü ülkesidir ve resmi adı Amerika Birleşik Devletleridir. Ancak halk arasında yaygın olarak ismi sadece Amerika olarak kullanılmaktadır. Ayrıca dünyanın en iyi ilk 100 üniversiteleri arasında Amerika’da genelde her sene 35’in üzerinde üniversitesi yer almaktadır.

Amerika yaz okulu programınızda İngilizce dil pratiği ve derslerin haricinde katılım göstereceğiniz sosyal & sportif aktiviteler sayesinde hem eğlenecek hem de İngilizcenizi geliştirebileceksiniz. Bunun yanı sıra kültürel gezi programları sayesinde bulunduğunuz bölgeyi daha yakından keşfedecek belki de en çok ziyaret etmek istediğiniz yeri görme fırsatını bulabileceksiniz. Ayrıca okulunuzda bulunan diğer öğrencilerle yeni arkadaşlıklar kurarak hem farklı milletlerden gelen kişileri daha yakından tanıyacak hem de onlarla birlikte gününüzün neredeyse tümünü İngilizce dil pratiği ile geçireceğinizden dolayı İngilizce konuşurken kendinize olan güveninizi artıracaksınız.

Amerika yaz okulu programları, konaklama alternatifleri, vize başvurusu vb. konulara yazımızın devamında bulabilirsiniz.

ingilterede-yuksek-lisans-yaparken-calismak

Amerika Yaz Okulu Faydaları

Amerika’da yaz okulu programına katılmak İngilizce seviyenizin ilerlemesine ve pratik yapmanıza fayda sağlamanın yanı sıra kendinize katacağınız birçok yenilik ile de size unutulmaz bir deneyim sunacaktır. Ayrıca Türkiye’den epey uzağa gidip Amerika kıtasının önemli şehirlerini gözlemleyebilecek böylece ülkeyi daha yakından tanıma imkânını da elde edebileceksiniz. Amerika’yı filmlerden izlemekten öteye geçip New York’un en meşhur meydanı Times Square’ı, Bostan’daki dünyanın en iyi üniversitesi olan Harvard Üniversitesi’nin kampüsleri, Los Angeles’taki Hoolywood Bulvarı (Hoolywood Walk of Fame) vb. önemli yerleri hem keşfedip hem de İngilizce öğrenmeye hazır mısınız? Ayrıca eğer Amerika’da üniversite veya Amerika’da lise eğitim almayı planlıyorsanız hiç şüphesiz ki bu düşüncelerinize ve planlarınıza bir adım daha yaklaşacaksınız. Tüm bunlarla birlikte Amerika yaz okulu programı boyunca yepyeni arkadaşlıklar kuracak, farklı kültürler ve diller hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bunun yanında farklı sosyal & sportif aktiviteleri deneyimleyerek belki de ilk kez ailenizden ayrı tek başınıza yurtdışı tecrübesi yaşayıp daha özgüvenli ve sorumluluk sahibi bir birey olmanın farkına varacaksınız.

- Dili Yerinde Öğrenmenin Keyfine Varacaksınız! : Pek çok öğrencinin daha çok aşina olduğu Amerikan aksanını yerinde keşfetmek, yerel kişilerle bire bir iletişime geçmek elbette ki İngilizce dilinizin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacak. Dersler, aktiviteler ve gezilerle dolu geçen Amerika yaz okulunda İngilizceyi daha keyifli öğrenecek ve gününüzün her anında İngilizceyi duyacaksınız. Bu sayede hem konuşma becerilerinizi geliştirecek hem de dinlediğinizi anlamakta büyük aşama kaydedeceksiniz.

- Kişisel Gelişimizi Zenginleştireceksiniz! : Eğitim haricinde kendinize yapacağınız en güzel yatırımlardan biri kendi kişisel gelişiminize ve zenginliğinize önem vermek. 50‘nin üstünde eyaleti ile dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Amerika, İngilizce öğrenmek için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Amerika’da yaz okulu programlarına katılarak kamp süreniz boyunca farklı milletlerden pek çok insanla aynı ortamda bulunarak kültürel anlamda zenginleşecek ve İngilizcenin dışında akademik anlamda bir sanat dalında veya spor alanında da kendinizi geliştirebileceksiniz. Böylece ilgi alanlarınıza ve hedeflerinize yönelik eğitimlere de zaman ayırabilecek özgeçmişinizi daha donanımlı hale getirme fırsatını elde edebileceksiniz.

- İngilizceyi daha özgüvenli konuşmaya başlayacaksınız! : İngilizce alt yapınız ne olursa olsun en çok problem yaşadığımız noktalardan biri İngilizce dilini özgüvenli bir şekilde konuşamamak. Amerika’da yaz okulu sayesinde gününüzün her anını İngilizce ile geçirecek ve siz farkına varmadan üçüncü ya da dördüncü gününüzde kendinize çok daha güvenerek konuşmaya başlayacaksınız. Her geçen gün kendinizi ilerletecek, yeni kelimeler veya kalıplar öğrenerek sınıfınızdaki veya okulunuzdaki diğer arkadaşlarınızla pratik yapabileceksiniz.

- İletişim Becerilerinizi Kuvvetlendirip, Farklı Özelliklerinizi Keşfedeceksiniz! : İletişim, her alanda sahip olmamız gereken en önemli özelliklerden biri. Yeni girdiğiniz bir ortamda, yeni başladığımız okulda, iş yerinde aslında hayatımızın her alanında olmazsa olmaz en önemli unsurdur. Amerika’da yaz okuluna katılarak yeni insanlarla tanışacak, onları tüm artıları ve eksileri ile değerlendirebilme ve gözlemleme fırsatını elde edeceksiniz. Bu sayede karşı tarafla hem daha rahat iletişime geçebilecek hem de yaptığınız gözlemler sayesinde analiz etme yönünüzü geliştireceksiniz. Ayrıca Amerika’da eğitim programınız sırasında katılacağınız sportif, sanatsal aktiviteler ve kültürel gezi programları sayesinde ilgi duyacağınız yeni bir hobi bile edinebilirsiniz.

- Yepyeni Kültürler Tanıyacak ve Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz! : Her sene binlerce öğrenci öğrenim yılları içindeki en uygun zaman olan yaz tatil döneminde İngilizcesini geliştirmek ve benzersiz bir deneyim yaşamak için Amerika’ya yaz okulu programlarına gidiyor. Siz de yaz tatilinizi Amerika’da değerlendirerek sayısız ülke ve şehirlerden gelen kişilerle yepyeni arkadaşlıklar kurarak onları daha yakından tanıyacaksınız. Bu sayede farklı kültürleri yerinde keşfedecek, yeni gelenekler, yemekler ve yaşam tarzları hakkında daha fazla fikir sahibi olabileceksiniz. Ayrıca siz de kendi kültür & geleneklerinizden, hayata bakış açınızdan, yaşadığınız ülkeden ve şehirden bahsedebilme fırsatını bulacaksınız. Yaz okulunuz sona erdiğinde ise teknolojiden faydalanarak birçok arkadaşınızla iletişim halinde kalmaya devam ederek ve bu sayede belki de ömür boyu süren dostluklar kurabilmenin yanı sıra İngilizce pratiği yapmayı sürdüreceksiniz. Bu sayede dil becerilerinizi de geliştirmeye devam edeceksiniz.

- Ufkunuzu Genişleteceksiniz! : Amerika yaz okulunda tanışacağınız yeni kişiler, farklı kültürler, deneyimlediğiniz bir aktivite veya gördüğünüz şehirler sayesinde farklı bir bakış açısına sahip olacaksınız. Artık günümüzde genel olarak yurtdışında eğitim almak prestij kazanabilmeniz ve daha iyi noktalara gelebilmeniz için oldukça önemli. Üniversite kampüslerinde eğitim alma avantajı da sunan Amerika’da yaz okulu programları gelecek planlarınızı nasıl ve ne şekilde dizayn edeceğinize ve doğru rotayı bulmanıza destek olacaktır.

Amerika Yaz Okulu Program Seçenekleri

Amerika yaz okulu dediğimizde aklımıza ilk olarak dünya çapında ünü olan eğitim sistemi ve eğitim kalitesi geliyor. Ayrıca özellikle Amerika’da bulunan üniversiteler öğrencilerin ortaokul ya da lise çağlarında katıldığı akademik programlara önem verdiğinden ve üniversiteye kabullerini olumlu yönde etkilediğinden dolayı yaz okulu sunan okullarda akademik alt yapısını kuvvetlendirmek isteyen öğrenciler için birçok farklı program alternatifi sunmaktadır. Amerika yaz okullarının hepsi standartta genel İngilizce programını öğrencilerine sunmaktadır. Bununla birlikte spor ya da sanat dalına özel dizayn edilmiş programlar ya da akademik alt yapınızı güçlendirecek kodlama & robotik, geleceğin liderleri veya üniversite deneyimi program alternatifleri de sunmaktadır. Tercih edeceğiniz program konusunda ise Global Yurtdışı Eğitim danışmanları sizi yönlendirecek ve tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Bu sayede hangi programın sizin için en doğru karar olduğuna birlikte karar verebileceksiniz.

Aşağıda Amerika yaz okulu program alternatiflerinin detaylarını bulabilirsiniz.

- Genel İngilizce : Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Amerika’da yaz okullarının hemen hemen hepsinde genel İngilizce program alternatifi yer almaktadır. İlk kez yaz okulu deneyimi yaşayacak öğrenciler için oldukça ideal olan bu program sayesinde çok yoğun ders programıyla kendinizi sıkmayacak, dersler haricinde program süreniz boyunca düzenlenen aktivitelerle hem daha kolay arkadaşlıklar kurabilecek hem de İngilizcenizi sosyal ortamda daha aktif kullanabileceksiniz. Genel İngilizce programında İngilizcenin temel elementleri olan gramer, konuşma, yazma ve okumaya yer verilmektedir. Programlar haftada 20 Ders (15 saat) olmaktadır. Ayrıca dersler sabahtan öğlene kadar sürmekte ve öğleden sonra öğrencilerin hem pratik yapabilecekleri hem de keyifli ve verimli vakit geçirecekleri aktivitelere yer verilmektedir. Ayrıca program kapsamında hafta sonu düzenlenen kültürel gezi programları da bulunmaktadır.

- Genel İngilizce + Spor & Sanat Programı : Özellikle ilgilendiğiniz bir spor ya da sanat dalı mı var? Eğer öyleyse bu program alternatifi tam size göre! Bu program alternatifinde haftada 20 Ders Genel İngilizce programınıza ilave olarak öğleden sonra tercih edeceğiniz sanat ya da spor dalına yönelik eğitim alırsınız. Basketbol, Sörf, Performans Sanatları, Tırmanma vb. gibi seçmeli program sayesinde İngilizce öğrenmeyi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Seçmeli programlar öğleden sonra programınızda yer almakta olup, öğrenciler ayrıca okulun düzenlediği farklı sportif faaliyetlere katılmaktadır. Aynı zamanda yine program içerisinde hafta sonu gerçekleştirilen kültürel gezi programları yer almaktadır.

- Akademik İngilizce : İhtiyacınız olan akademik veya mesleki dersleri alarak İngilizce dil eğitiminizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Akademik İngilizce programlarınızı Genel İngilizce programınıza artı olarak veya tamamen tercih ettiğiniz alan üzerinde de yoğunlaşıp alabilirsiniz. Akademik İngilizce programlarında en çok tercih edilenler Robotik & Kodlama, İş İngilizcesi, Geleceğin Liderleri, IELTS Hazırlık, Sosyal Medya programları vb. alternatifler yer almaktadır. Akademik İngilizce programlarında diğer öğrencilerle daha hızlı iletişime geçmenize ve dil pratiği yapmanıza olanak tanıyan sosyal & sportif aktivitelerin yanı sıra kültürel gezi programları da bulunmaktadır.

ingilterede-yuksek-lisans-yaparken-calismak

Amerika Yaz Okulu ve Konaklama

Amerika özellikle tüm dünyaya nam salmış başarılı ve köklü üniversiteleri ile bilinmekte. Bu sebeple Amerika’da yaz okuluna gidecek olan öğrenciler Amerika’da üniversite hayatını daha yakından görmek için kampüs konaklamayı tercih etmektedir. Kampüs konaklamasın ilk tercih sebebi olması ile de okullar aile yanı konaklamadan ziyade kampüs konaklama alternatifini öğrencileri için sunmaktadır. Üniversite kampüsleri tamamen kapalı bir alan üzerine kurulu olmakla birlikte bazı üniversitelerde sınıflar ve yatakhanelerin olduğu kampüsler birbirine yakın mesafede bulunmaktadır. Kampüste konaklayarak diğer programa katılan öğrencilerle daha iyi kaynaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Dileyen öğrenciler ise aile yanı konaklamayı da tercih edebilmektedir. Sizin için doğru konaklamayı bulmak programınızdan güzel hatıralarla ve mutlu olarak ayrılmanızda önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple konaklama konusunda Global Yurtdışı Eğitim danışmanlarımız sizlere geçmiş tecrübelerinden de yola çıkarak detaylı bilgi aktarımında bulunarak doğru tercih konusunda destek olmaktadır.

Amerika yaz okulu programlarında sunulan konaklama alternatiflerini aşağıda sizler için kısaca özetledik;

- Kampüs Konaklamalı Amerika Yaz Okulları : Amerika’da yaz okulunda dünyanın en iyi üniversiteleri arasında olan Yale University, UCLA (University of California Los Angeles), Boston University vb. gibi üniversitelerin kampüsünde konaklayabileceğinizi biliyor muydunuz? Her okulun öğrencilerine sunduğu farklı standartlarda konaklama imkânı mevcuttur. Bazı kampüslerde tek kişilik özel banyolu odalarda kalabileceğiniz gibi bazılarında ise odalar öğrencilerin bir arada kalabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Kampüste konaklamak Amerika üniversite hayatı hakkında size daha fazla fikir verecektir. Ayrıca birçok öğrenci ile aynı alanı paylaşmanızdan dolayı İngilizce konuşma pratiğinizi daha fazla yapabileceksiniz. Bu konaklama alternatifini seçen öğrencilere genellikle öğle yemeği dâhil tam pansiyon konaklama sunulmaktadır. Ayrıca öğrenciler okulun düzenlediği sosyal & sportif aktiviteler ve hafta sonu gerçekleştirilen kültürel gezilere katılım sağlamaktadır.

- Aile Yanı Konaklamalı Amerika Yaz Okulları : Amerika’da yaz okulu programlarında aile yanı konaklaması genellikle öğrencilerin ilk tercihi olmamakla birlikte, Amerika’nın gerçek yaşantısını ve kültürünü daha yakından tanımak isteyen öğrenciler seçmektedir. Aile yanında konaklayarak Amerika’da yaşayan yerel bir aile ile bire bir iletişime geçerek İngilizce pratik yapabilirsiniz. Bu konaklamada öğrenciler genellikle tek kişilik odalarda konaklamaktadır. Ayrıca yanında kaldığınız ailenin yanında farklı odada ya da sizin kaldığınız odada farklı bir öğrencide kalabilmektedir. Aile yanında konaklayan öğrenciler kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olarak kalmaktadır. Amerika’da şehirler çok ufak olmadığından dolayı aile yanı ve okul arasındaki mesafe minimum 30 dakika sürmektedir. Ayrıca ailede kalan öğrenciler okulda düzenlenen sosyal & kültürel aktivitelerin yanı sıra hafta sonu düzenlenen kültürel gezi programlarına da katılmaktadır.

Amerika Yaz Okulu Kayıt Dönemi

Amerika sadece yaz okulunda değil genel olarak eğitimin her alanında en çok popüler olan ülkelerden biri. Amerika yaz okulu program detayları ve bilgileri genellikle 6-7 ay öncesinden okullar tarafından açıklanmaktadır. Sadece Türkiye’den değil dünyanın birçok ülkesi içinde en popüler ülke olan Amerika için en ideal kayıt dönemi Şubat ve Mart aylarıdır. Ancak daha ileri bir tarihte karar verip kayıt olmak istemeniz durumunda talep ettiğiniz programda ya da tarihte yer bulamama riskiniz oluşabilir. Bu sebeple hem Amerika’daki yaz okulları ve bizler mümkün olan en erken tarihte kararınızı netleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra erken kayıt demek erken vize başvurusu ve erkenden uçak biletinizi daha uygun fiyata almak demektir!

Genel olarak Amerika yaz okulları Haziran ayında başlamakta ve Ağustos sonuna kadar devam etmektedir. Programlara minimum 2 hafta katılabileceğiniz gibi 8 haftaya kadar da uzayan bir süreç için de kayıt olabilirsiniz. Buna ilaveten bazı özel programların okullar tarafından belirlenen tek standart tarihi ve süresi bulunmaktadır.

Amerika Yaz Okulu ve Amerika Öğrenci Vizesi

Amerika yaz okulu için tüm öğrencilerin programlarına katılabilmeleri ve ülkeye girebilmeleri için geçerli bir vizeye sahip olması gerekmektedir. Pasaport türünüz ne olursa olsun mutlaka vize almanız şarttır. Ancak eğer daha önceden almış olduğunuz geçerli B1/B2 (Turistik) bir vizeye sahipseniz ek bir vizeye ihtiyacınız olmadan Amerika’da yaz okulu programına katılım gösterebilirsiniz. Bu durumda olan öğrencilerin seyahatten önce vizelerinin mutlaka kontrol edilmesi gereklidir.

Amerika vizesi için İstanbul veya Ankara şehirlerinden başvuru yapılmakta ve başvuru esnasında öğrencinin yanında anne ya da babasının olması gereklidir. Amerika diğer ülkelerden farklı olarak karşılıklı mülakat yapmaktadır. Ayrıca programınızın başlamadan evvel en erken 3 ay öncesinden başvurunuzu yapabilmeye imkân vermektedir. Özellikle yaz dönemine yaklaştıkça hızla randevuları dolan Amerika Konsolosluğundan randevunuzu erken tarihte almanız ise önemle tavsiye edilmektedir.

Global Yurtdışı Eğitim vize departmanı her öğrencisi özelinde vize için gerekli evrakları size iletmekte, mülakat konusunda detayları vermekte, evraklarda herhangi bir sorunuz olduğunda ise yardımcı olmaktadır. Ayrıca vize başvuru formunuz tarafımızca titizlikle doldurulup öğrencimizin ve velimizin müsaitlik durumunuza göre İstanbul ya da Ankara Amerikan Konsolosluğu’ndan vize randevunuz alınmakta ve vize işleminiz sonuçlanana kadar takibi sağlanmaktadır.

ingilterede-yuksek-lisans-yaparken-calismak

Amerika Yaz Okulu Planlayan Velilerimize

Çocuğunuz Amerika’da yaz okuluna katılarak İngilizce dil bilgi ve becerilerini geliştirecek, gelecekteki kariyer rotasını çizmeye başlayacak ve en önemlisi de kişisel gelişimine çok büyük katkı sağlayacaktır. Çocuğunuz Amerika yaz okulu eğitimini tecrübe ettiği süre boyunca kararlarını kendisi verip çok daha özgüvenli ve sorumluluk sahibi bir birey olmanın farkına varacaktır ve böylece gelecek hayatı ile ilgili kendi kişisel araştırmalarını yapabilecektir. Bunların dışında eğitim sürecinde okulda sunulan çeşitli sosyal ve sportif aktiviteler sayesinde belki de bugüne kadar keşfetmediği yaratıcılık yönünü bulacaktır. Ayrıca farklı kültürleri yakından tanıyarak kendi kültürüne farklı bir bakış açısı ile bakmasına imkân tanıyacaktır. Özellikle gelecek planlarında yurtdışı lise veya yurtdışı üniversite okuma fikri varsa bu fikir olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşebilecektir.

Eğitimin ne kadar önemli olduğunun daha çok farkına vardığımız bu global çağda, çocuğunuzun hayatının en mükemmel tecrübesini yaşamasına imkan sağlayacak ve ona en güzel yatırımlardan biri olan eğitimi armağan edebileceksiniz. Ancak belki de ilk kez yurtdışı deneyimi yaşayacak olan çocuğunuzu Amerika yaz okulu programına gönderme düşüncesi bile size uzak geliyor olabilir. Bunun en önemli nedenlerinden biri aklınızda var olan birçok farklı soru işareti. Özellikle çocuğunuzun güvenliği, sağlığı, alacağı programın kendisine olan katkısı, programa uyum sağlayabilmesi, nerede konaklayacağı vb. gibi birçok soruya yanıt arıyor olabilirsiniz. Bu sorularınızın cevabını Global Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızdan alabilir ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini çözümleyebilirsiniz.

Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Amerika Yaz Okulu

Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 1989 yılından bugüne binlerce öğrencimizin yurtdışı yaz okulu programlarını profesyonel bir şekilde organize etmekteyiz. Bireysel programlarımız dışında 25 yılı aşkın zamandan beri Bilfen Okulları yurtdışı yaz okulu ve yurtdışı projelerini organize etmekteyiz. Amerika yaz okulu programına katılan öğrencilerimizin program süresi fark etmeksizin tüm herkese aynı hizmeti vermekteyiz. Aşağıda Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın Amerika yaz okulu programına katılan öğrencilerine sunduğu hizmetleri kısa bir özet halinde bulabilirsiniz.

 • - Ön görüşme yapılarak öğrencimizin ve velimizin isteklerinin anlaşılması.
 • - Öğrencimizin yaşı, istekleri ve hedefleri doğrultusunda en uygun alternatiflerin araştırılması
 • - Kayıt öncesi tüm soruların eksiksiz bir şekilde cevaplanması
 • - Gerektiği durumlarda kayıt öncesi okul ile iletişime geçilmesi.
 • - Okul ile tüm yazışmaların yapılması (Kayıt bilgileriniz okula iletilerek yerinizin onaylanması, Konaklama ve diğer önemli isteklerinizin okula eksiksiz aktarılması, vb. gibi)
 • - Vize Danışmanlığı (Vize için gerekli evrak listesinin öğrencimizin özelinde sunulması, vize başvuru formunun tam ve eksiksiz olarak doldurulması, Konsolosluğun ve öğrencimizin müsaitlik durumuna göre vize randevusunun alınması, okuldan gerekli vize başvuru belgenizin temini, vb. gibi)
 • - Sağlık sigortasının ayarlanması
 • - Havalimanından transferlerin organize edilmesi
 • - Uçak bileti konusunda destek verilmesi
 • - Öğrencimizin yurtdışında programı devam ettiği sürece ihtiyaç veya acil durumlarda 7/24 desteğin kesintisiz sunulması

Devamını Oku

 

Amerika Yaz Okulları

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED