Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Manchester City Football School | BSC - Manchester


Manchester City Football School - BSC - İngiltere Yaz Okulu

Manchester City Football School’un genel merkezi olan Ethiad Kampüs’ündeki eğitim tesisi olan City Football Academy yazın öğrencilere futbol programları sunmaktadır. Manchester City futbol programında öğrenciler hem bireysel mükemmellik hem de takım başarısı arayışlarında heyecan verici bir deneyim yaşamaktadır. Programda öğrenciler sadece Manchester City oyuncularının nasıl antrenman yaptığına dair özel bir fikir edinmekle kalmayıp, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından oyuncularla birlikte kendi becerileri de keşfedip geliştirecektir.

Manchester City'nin Etihad Kampüsü'nde yer alan programlar sayesinde öğrenciler hem saha içinde hem de saha dışında temel iletişim becerilerini geliştirebilmektedir. İşini severek yapan antrenörler ve son derece nitelikli İngilizce öğretmenleri tarafından ilham verici ortamlarda, modern tesislerde futbol oyunu felsefesini deneyimleme imkanı bulabilir ve elit futbolcuların yetiştiği City Football Academy’de antreman yaparak hem eğlenip hem de kendilerini geliştirebilirler. Öğrenciler sadece futbol öğrenmekle kalmaz, futbol becerileri kadar İngilizcede de ustalaşmış bir şekilde kurslarını bitirirler.

Manchester City'nin felsefesi ve metodolojisini benimsemiş, deneyimli koçlarımız tarafından verilen futbol programımız, oyunculara Manchester City oyuncularının nasıl antrenman yaptıklarına dair gerçek bir içgörü edinmeyi sağlamaktadır.

(BSC) British Study Centres organizasyonluğunda sunulan Manchester City Football School yaz programları 09-17 yaş arası uluslararası öğrencilerin katılımına açıktır.

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonBritish Study Center - BSC
Yaş Aralığı09 -17 Arası
Başlangıç Tarihleri
30 Haziran 2024 - 23 Ağustos 2024 arasıdır. Programlar Pazar günü  başlamaktadır.
Eğitimler

3  farklı program alternatifi sunulmaktadır. Kız ve Erkek öğrenciler için programa göre başlangıç tarihleri değişiklik gösterebilmektedir. 

1- City Football Language (Kızlar 9-13 / 14-17 & Erkek 09-17 Yaş) : Haftada 15 saat Futbol İngilizcesi eğitimi+ 15 saat Futbol eğitimi sunulmaktadır. Futbol saha performansı, teknik beceriler ve aynı zamanda iletişim becerilerini geliştirmek isteyen erkek ve kız öğrenciler için ideal bir programdır. Etihad Kampüsü'nde uygulamalı futbol eğitimi ve ilgi çekici dil derslerinin bir karışımından keyif aldığı benzersiz, futbol temalı bir müfredattan oluşur. 

2- City Football Language + City Football Development (Erkek 9-13 yaş) : 2 veya 3 haftalık programdır. Öğrenciler ilk hafta haftada 15 saat futbol İngilizcesi + 15 saat futbol antrenmanı eğitimi alırken diğer  haftada 15 saat futbol workshop + 15 saat futbol antrenmanına katılmaktadır. Minimum B1 seviyesinde İngilizce gereklidir.

3- City Football Language + City Football Performance (Erkek 14-17 yaş) : 3 haftalık programdır. Öğrenciler ilk haftalar için haftada 15 saat futbol İngilizcesi + 15 saat futbol antrenmanı eğitimi almakta diğer hafta ise haftada 15 saat futbol workshop + 15 saat futbol antrenmanına katılmaktadır. Minimum B1 seviyesinde İngilizce gereklidir. 

Sınıflar16 Kişi (ortalama)
KonaklamaKampüs içi yurt, tek kişilik banyolu odalar.
YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
Aktiviteler

Spor turnuvaları, barbekü, film akşamları gibi aktiviteler sunulmaktadır.

Geziler

Tercih edilen programa göre haftada 1 ya da 2 tam gün gezi sunulmaktadır. Gezilerden bazıları :  Alton Tower, Manchester National Football Müzesi, Etihad Stadyumu Turu vb. geziler sunulmaktadır. (*) 

Alan TransferleriEk ücret karşılığında Manchester, Leeds, Heathrow ve Liverpool Havaalanlarından transfer hizmeti sunulmaktadır. (**)
Sağlık SigortasıEk ücret karşılığında okul tarafından sağlık sigortası yapılmaktadır.
PAKET ÜCRETLER
 • City Football Language (30 Haziran - 9 Ağustos 2024)
 • - 2 Hafta : 4.530 GBP
 • City Football Language + City Football Development (30 Haziran - 16 Ağustos 2024)
 • - 2 Hafta : 4.530 GBP
 • - 3 Hafta : 6.845 GBP
 • City Football Language + City Football Performance (30 Haziran - 16 Ağustos 2024)
 • - 3 Hafta : 6.845 GBP
Ekstra Ücretler

- Uçak biletleri ve vize giderleri ücretlere dahil değildir.

- Kurs kayıt ücreti : 55 GBP

- Manchester City Football Premium (insurance) : 39,50 GBP /haftalık

- Yemek dahil gecelik konaklama Ek  : 105 GBP

- Tam gün gezi dâhil hafta sonu (Cuma + Cumartesi) Ek  : 365 GBP

- Havalimanı Transferleri : Manchester 50 GBP, Leeds Bradford 130 GBP, Liverpool John Lennon 100, Heathrow 200 GBP (tek yön)

*** Daha ekonomik ücretle paylaşımlı transfer mevcuttur. Danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

NOTLAR

(*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını hava koşulları, müsaitlik durumu veya başka dış etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır. Ayrıca okula varış ve ayrılış günlerinde gezi programlarına katılım olmamaktadır.

(**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

-  1 Hafta : 5 Gece / 2 Hafta : 12 Gece / 3 Hafta : 19 Gece

-  Kız öğrenciler için başlangıç tarihleri :14 Temmuz 2024

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulları

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED