Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

David Game College | Academic Camp - Londra


David Game College - Academic Camp

1974 yılında kurulan David Game College, Londra’nın başta gelen ve karma eğitim veren liselerinden biri haline gelmiştir. Öğrencilere dinamik eğitim tecrübesi sağlarken aynı zamanda yeni yetenek ve becerilerini geliştirmeye yardımcı olan David Game College, özel bir kolej olarak AS Level, A Level, GCSE, IGCSE, İngilizce Dil Okulu ve University Foundation gibi programlar sunmaktadır. Bu programlar öğrencilerin istedikleri üniversitelere hazırlanmalarına ve hedefledikleri kariyere kavuşmalarına katkı sağlamaktadır.

David Game College'in birinci sınıf tesisleri öğrenim deneyiminizi zenginleştirir. Kolej, 2017 yılında interaktif beyaz tahtalara sahip 60'tan fazla sınıf, son teknoloji Fen Laboratuarları, modern bir konferans salonu, davetkar bir oditoryum, sanat çalışmaları, dans stüdyoları ve besleyici yemeklerden oluşan çeşitli bir menünün tadını çıkarabileceğiniz bir kantin ile milyonlarca poundluk bir yenileme sürecinden geçmiştir.

David Game College Yaz Okulu programları akademik amaçlar için yaz okulu düzenleyen, Quality Education üyeliği bulunan, ayrıca kısa dönemli kurslar ve yüksek standartlarda eğitim anlamında da UKVI onaylı bir kuruluş olan BAC (British Accreditation Community) tarafından aktredite olan Academic Camp tarafından organize edilmektedir. Programlar 16-17 yaş arası öğrencilere uygundur ve tüm programlar CLIL (Content Language and Integrated Learning) Metodolojisini kullanarak sunulmaktadır.

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonAcademic Camp
Yaş Aralığı14-17 Arası
Tarihler
 • - 30 Haziran - 14 Temmuz 2024 arası / 2 Hafta
 • - 14 Temmuz - 28 Temmuz 2024 arası / 2 Hafta

Eğitimler

Okulda 2 farklı program sunulmaktadır. Dersler haftada 20 saattir.

1) Engagers Programı : Programda GCSE müfredatında yer alan dersler sunulmaktadır. Katılım için öğrencilerden en az B1 düzeyinde İngilizce dil yeterliliği istenmektedir. Öğrenciler her hafta için 4 farklı ders seçebilir. Sunulan Dersler : Bilgisayar Bilimleri, Essay Yazma, Fen Bilimleri, Psikoloji, Sanat, Sosyal Bilimler, Sunum ve Mülakat Teknikleri, Uygulamalı Matematik.

2) Career Pathways Programı : Programda üniversiteye yönelik 4 farklı akademi sunulmaktadır. Öğrenciler ilgi alanlarına göre akademilerden birini tercih edebilirler. Akademiler : Hukuk, İşletme ve Girişimcilik, Mühendislik, Tıp

Sınıflar15 Kişi (ortalama)
KonaklamaYurt, tek kişilik oda: İki ila üç yatak odalı dairelerde güvenli, kilitlenebilir tek kişilik yatak odaları. Her dairede bir veya iki öğrenci duş odasını ve mutfağı paylaşmaktadır. Yatak odasında bir çalışma masası, rahat bir çift kişilik yatak, bir gardırop ve yerden ısıtma bulunmaktadır. (*ek ücretle banyolu oda alınabilir)
YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
AktivitelerDers dışındaki zamanlarda öğrenciler basketbol, yüzme, sanat ve el işi, hazine avı, spor aktiviteleri gibi aktivitelere dahil olabilmektedir.
Geziler

Haftada 2 tam gün ve 5 yarım gün gezi sunulmaktadır.

Örnek Gezi Programı : Trafalgar Square, National Gallery, Piccadilly Circus, Tower of London, Oxford, Windsor, Thorpe Park, Brighton, Olympic Park (*)

Alan TransferleriÖğrenciler ücretsiz olarak Londra Heathrow Havalimanı'ndan karşılanmakta ve yolcu edilmektedir. Varışlar ve dönüşler Pazar günüdür. (**)
Sağlık SigortasıOkul öğrencilere ücretsiz olarak sigorta yapmaktadır.

PAKET ÜCRETLER

- Engagers Programı = 3.700 GBP (2 Hafta)

- Career Pathways Programı =  4.300 (2 Hafta)

Ekstra Ücretler

- Uçak biletleri ve vize giderleri ücretlere dahil değildir.

- Özel Banyolu Oda : £100 (haftalık)

NOTLAR

(*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını  hava koşulları,  müsaitlik durumu veya başka dış etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır.

(**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulları

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED