Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Oundle School Yaz Okulu - Cambridge


Oundle School - İngiltere Yaz Okulu

1556 yılında kurulan Oundle School, Northamptonshire'daki Peterborough yakınlarındaki geleneksel İngiliz kasabası Oundle'nin kalbinde yer almaktadır. Bu bölge ünlü üniversite şehri Cambridge'e 1 saat, Londra'ya ise 2 saat uzaklıktadır. Oundle School spor için mükemmel tesisler sunmaktadır. Geniş oyun alanları, iki spor salonu, iki adet ışıklandırılmış halı saha, tenis kortları ve kapalı yüzme havuzu bu tesislerden bazılarıdır. Okul yakındaki özel bir ahırda düzenlenen binicilik haricinde tüm spor çalışmaları okul kampüsünde sunulmaktadır.

Oundle School Yaz Okulu programları Exsportise Summer School organizasyonluğunda düzenlenmektedir. Programda öğrenciler İngilizce dil eğitimi yanı sıra çok çeşitli sanat ve spor eğitimleri sunulmaktadır.

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonExsportise Summer School
Yaş Aralığı12-17 Arası
Tarihler30 Haziran 2024 - 27 Temmuz 2024 arasıdır. Her Pazar başlanabilir.
Eğitimler

Okulda 7 farklı eğitim programı vardır.

1. İngilizce + Basketbol Programı : Haftada 15 saat genel İngilizce + 15 saat basketbol eğitimi sunulmaktadır. 

2. İngilizce + Arsenal Futbol Programı : Haftada 15 saat genel İngilizce + 15 saat Arsenal takımının profesyonel antrenörleri ile futbol eğitimi sunulmaktadır. 

3. İngilizce + Tenis Programı : Haftada 15 saat genel İngilizce  + 15 saat tenis eğitimi sunulmaktadır. 

4. İngilizce + * Binicilik Programı : Haftada 15 saat genel İngilizce + 15 saat at biniciliği ve yönetimi eğitimi sunulmaktadır. (Katılım için en az 1 yıl binicilik deneyimi istenmektedir.)

5. İngilizce + Dans Programı : Haftada 15 saat genel İngilizce + 15 saat dans eğitimi sunulmaktadır. 

6. One Activity Programı : İngilizce eğitim sunulmaz. Öğrenciler tercihlerine göre haftada 30 saat futbol (Arsenal), golf veya tenis eğitimlerinden birini alabilirler.

7. Two Activities Programı : İngilizce eğitim sunulmaz. Öğrenciler tercihlerine göre haftada 15 saat + 15 saat olarak basketbol, dans, futbol (Arsenal), * binicilik veya tenis eğitimlerinden ikisini alabilirler.

Sınıflar14 Kişi (ortalama)
KonaklamaKampüs içi yurt, 2-4 kişilik odalar, kat paylaşımlı banyo
YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
AktivitelerDers dışındaki zamanlar için film akşamları, yetenek yarışmaları, masa tenisi, masa oyunları, takım oyunları gibi aktiviteler sunulmaktadır.
Geziler

Her hafta sonu 2 tam gün gezi organize edilir. Örnek Gezi Programı ; Alton Towers, Legoland, Thorpe Park, Bath, Brighton, Cambridge, Oxford, Portsmouth (*)

- Arsenal Futbol Programı'na katılan öğrenciler Emirates Stadyumu'nu ziyaret edeceklerdir.

Alan TransferleriLondra Heathrow veya Londra Stansted havalimanlarından transfer okul tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Varışlar Pazar, dönüşler ise Cumartesi günü yapılmaktadır. (**)
Sağlık SigortasıTüm öğrencilere okul tarafından ücretsiz olarak sigorta yapılmaktadır.

PAKET ÜCRETLER

 • - 2 Hafta = £3.250 
 • - 3 Hafta = £4.875
 • - 4 Hafta = £6.500
Ekstra Ücretler

- * Binicilik Eğitimi: £275 (haftalık)

- Uçak biletleri ve vize giderleri ücretlere dahil değildir.

NOTLAR

(*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını  hava koşulları,  müsaitlik durumu veya başka dış  etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır.

(**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulları

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED