Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Brambletye School | British Summer School - Brighton


Brambletye School - British Summer School - İngiltere Yaz Okulu

Brambletye School Sussex'in Ashdown Ormanı'na bakan geniş arazisinde yer alan ve yıl boyunca 02-13 yaş aralığındaki öğrencilere yatılı ve gündüzlü eğitim veren köklü okullardan biridir. Gatwick Havalimanı'na arabayla 30 dk mesafede yer alan Brambletye School Londra'ya arabayla 1,5 saat, Brighton'a ise arabayla yaklaşık 1saat uzaklıkta bulunmaktadır.

Brambletye School  yıl içinde verdiği eğitimin yanında uluslararası öğrencilere British Summer School organizasyonluğunda yaz kampı programları sunmaktadır. Modern sınıfları ve sosyalleşebileceği alanları ile Brambletye School Yaz Okulu bünyesinde 06-12 yaş grubundaki öğrenciler eğlenceli programlara katılarak keyifli bir yaz geçirme imkanı elde edebilir. 

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonBritish Summer School 
Yaş Aralığı06-12 Arası
Tarihler07 Temmuz 2024 - 10 Ağustos 2024 arasıdır. Programlar pazar günü başlamaktadır. 
Eğitimler

1) Explorers of the Future : Öğrencilere haftada 20 saat Core English / Temel İngilizce, Learning & Innovation / öğrenme ve inovasyon, Focus Exploration / Keşfetmeye odaklanma alanında 3 tür eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler İngilizce dersinde sözlü, yazılı ve dil bilgisi becerilerini geliştirirken, learning & Innovasyon dahilinde öğrencilerin kişiliklerini yansıtan, işbirliği içinde çalışmalarını sağlayan proje bazlı dersleri görmektedir. Focus Exploration dersleri ise doğal dünyayı keşfetme ve anlama yeteneklerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Dersler içerisinde hayvanlar alemini keşfi, bitkileri tanımlama, güneş sistemi projesi, farklı habitat türlerinin karşılaştırılması, orman okulu ziyareti konuları yer alabilir.

2) Creators of the Future : Öğrencilere haftada 20 saat Core English / Temel İngilizce, Learning & Innovation / öğrenme ve inovasyon, Focus Creation / Yaratıcılığa Odaklanma alanında 3 tür eğitim sunulmaktadır. Öğrenciler İngilizce dersinde sözlü, yazılı ve dil bilgisi becerilerini geliştirirken, learning & Innovasyon dahilinde öğrencilerin kişiliklerini yansıtan, işbirliği içinde çalışmalarını sağlayan proje bazlı dersler sunmaktadır. Öğrenciler Focus Creation derslerinde ise pratik becerilerini geliştirme ve özgüvenlerini arttırmalarına destek olacak sanat, dans, drama ve müzik alanındaki yaratıcı sanatlara odaklanmaktadır. Akşamları çeşitli etkinlikler sunulan eğlence programları da düzenlenmektedir.

- Dileyen öğrenciler Creators of Future programı kapsamında 2 haftalık, Trinity Star : Young Performer in English sınav kursu da alabilmektedir. Trinity Star, Drama, müzik ,performans  gibi eğlenceli aktiviteler ve oyunlar eşliğinde İngilizce öğrenen öğrencilere sunulan bir grup ödülüdür.

- Dileyen öğrenciler ek ücret ödeyerek haftada 6 saat Tenis ve Binicilik derslerini programlarına dahil edebilirler.

Sınıflar14 Kişi (ortalama)
Konaklama

Kampüs içi yurt, 4 -10 kişilik odalar, paylaşımlı banyo 

Yemekler
 • - Konaklama dahil programda her gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
Aktiviteler

Ders dışındaki zamanlar için Futbol, voleybol, lego yarışması, yüzme, takı yapımı, basketbol, masa tenisi, kriket, atletizm gibi aktiviteler sunulmaktadır.

Geziler

Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri tam gün gezi organize edilir. Örnek Gezi Programı; Big Ben, Buckingham Palace, Covent Garden, Oxford Street, London Eye, Natural History Museum, Cutty Sark (*) 

Alan Transferleri

Londra Heathrow, Stansted ve Gatwick havalimanlarından transfer okul tarafından ücretsiz yapılmaktadır.  Varışlar Pazar, dönüşler ise Cumartesi günü yapılmaktadır. (**)

Sağlık SigortasıSağlık sigortası okul tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

PAKET ÜCRETLER

 • - Explorers of the Future / Creators of the Future 
 • - 2 Hafta = £3.150
 • - 3 Hafta = £4.725
 • - 4 Hafta = £6.300 
 • - 5 Hafta = £7.875
Ekstra Ücretler

- Uçak biletleri ve vize giderleri ücretlere dahil değildir.

- Horse Riding : £325 (haftalık) , Tennis : £275 (haftalık)

- Young Performer in English Exam Fee : £200 (2 hafta / Sınav kurs sonunda online veya yüz yüze yapılmaktadır )

NOTLAR

(*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını  hava koşulları,  müsaitlik durumu veya başka dış  etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır. Ayrıca okula varış ve ayrılış günlerinde gezi programlarına katılım olmamaktadır.

(**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulları

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED