Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Queenswood School | Lines - Londra


Queenswood School– İngiltere Yaz Okulu

2007 yılında kurulan LINES Queenswood, St Albans kasabasının Hertfordshire ilçesinde bulunan, LINES'ın Birleşik Krallıktaki ikinci yaz okulu merkezidir. Okul Brookmans Park'ta yer alır ve İngiltere’nin en iyi 10 okul arasında yer almaktadır. Göz alıcı doğa içinde ağaçlık alanda konumlanmıştır.

Queenswood yaz okulunun bulunduğu Hertfordshire ilçesi, Heathrow Havalimanı’na arabayla yaklaşık 45 dakika, Londra'nın merkezine ortalama 1 saat ve Cambridge'e yaklaşık 1 saat mesafededir. Queenswood, 6-18 yaş arası öğrencilere minimum 2 hafta, maksimum ise 4 haftalık hem genel İngilizce hem de yaşamsal beceri dersleriyle kaliteli ve eğlenceli bir yaz okulu deneyimi sunmaktadır.

LINES Queenswood Yaz Okulu öğrencilerine İngilizce öğrenmek ya da geliştirmek için dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerle, eğlenceli ve heyecan verici etkinliklere katılım olanağı sunarak muhteşem bir yaz deneyimi yaşatmaktadır. Haftalık olarak değişen akademik, etkinlik ve gezilerle öğrenciler pratik yaparak, ders dışı zamanlarında ise sosyalleşerek arkadaşları ile zaman geçirebilirler.

Yaz döneminde LINES organizasyonluğunda sunulan Queenswood Yaz Okulu programları 6-18 yaş arası uluslararası öğrencilerin katılımına açıktır.

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonLINES
Yaş Aralığı06-09 & 10-12 & 13-15 & 16-18 Arası
Başlangıç Tarihleri
07 Temmuz 2024 - 03 Ağustos 2024 arasıdır. 06 Temmuz  hariç her Cumartesi başlanabilir.

Eğitimler

Genel İngilizce + Yaşam Becerileri Edinme : Öğrenciler haftada toplam 32 ders almaktadır. Haftada 12 saat İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirme imkanı bulan öğrenciler haftada 12 saat ise yaş gruplarına uygun olacak şekilde her gün kendini geliştirme, sosyalleşme, girişimcilik ve yöneticilik alanında dersler almaktadır. Develop: Me, Myself and I, Discover: Socialize In Today's Society, Create: Managers of Tomorrow, Rise: Become an Entrepreneur.

Sınıflar10 Kişi (ortalama)
Konaklama

Kampüs içi yurt, 1-2-3 kişilik oda, paylaşımlı banyo

YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
Aktiviteler

Basketbol, Yüzme, Sokak Dansı, Futbol, El Sanatları, Okçuluk, T-shirt Boyama, Lazer Oyunu aktivitelerden bazılarıdır. (*Ek ücret karşılığında Binicilik ve Tenis dersleri alınabilmektedir. Ancak en az 4 öğrencinin katılımı gerekmektedir.) 

Geziler

Haftada 2 tam gün gezi sunulmaktadır. The Shard, Twist Museum, London Eye, Tekne Gezisi, Windsor Castle, Kings College - Cambridge, Workshop vs. (Geziler yaş gruplarına göre değişkenlik göstermektedir. *Ek ücret karşılığında West and Musical ve Amusement Park gezisine katlım gösterilebilir.) (*)

Alan TransferleriEk ücret karşılığında Londra Heathrow Havalimanı'ndan transfer hizmeti sunulmaktadır. Talep üzerine diğer havayollarına da transfer düzenlenebilir. (**) 
Sağlık SigortasıÖğrencilere okul tarafından sağlık sigortası sunulmamaktadır.
PAKET ÜCRETLER
 • - 2 Hafta = 3.200 GBP
 • - 3 Hafta = 4.800 GBP
 • - 4 Hafta = 6.400 GBP
Ekstra Ücretler

- Havaalanı transfer ücreti : Heathrow Airport 100 GBP (Tek yön)

- Uçak biletleri, sağlık sigortası ve vize giderleri ücretlere dahil değildir.

- Pro Tennis with Gosling : 250 GBP/ haftalık

- Pro Horse Riding : 350 GBP/ haftalık

- West End Musical every Saturday : 195 GBP

- Amusement Park every Sunday ( Harry Potter/ Thorpe Park) : 130 GBP

NOTLAR

(*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını hava koşulları, müsaitlik durumu veya başka dış etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır. Ayrıca okula varış ve ayrılış günlerinde gezi programlarına katılım olmamaktadır.

(**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulları

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED