Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Cobham Hall | Emerald - Londra


Cobham Hall Londra - İngiltere Yaz Okulu

Cobham Hall, 16. yy'dan kalma görkemli bir İngiliz evidir. İngiltere'nin en güzel evlerinden birisi olarak kabul görülen Cobham Hall, tarihi Rochester şehrine 10 dakikalık mesafede yer almaktadır. Rochester, Charles Dickens'in evine ve İngiltere'de ki en eski katedrallerden birisine ev sahipliği yapmaktadır.

Cobham Hall, Emerald Cultural Institute tarafından organize edilen yaz okulu organizasyonuna ev sahipliği yapmaktadır. Konaklamalar kampüs içinde üç ayrı binada yapılmaktadır. Okul kampüsü içinde birçok olanak da öğrencilerin kullanımına açıktır. Bu olanaklara; büyük ve donanımlı spor merkezi, drama stüdyosu, sanat odaları, tenis kortları, 150 dönümlük güzel ve geniş bir park alanı, kapalı yüzme havuzu ve bilgisayar odası örnek olarak gösterilebilir.

Londra şehir merkezine 50 km mesafede yer alan Cobham Hall'dan Londra'ya trenle 20 dakikalık mesafeyle, otobüsle ise 50 dakikalık mesafeyle ulaşmak mümkündür.

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonEmerald Cultural Institute
Yaş Aralığı10-17 Arası
Tarihler
 • - 30 Haziran 2024 - 11 Ağustos 2024 tarihleri arasındadır. Programlara her Pazar başlanabilir.
Eğitimler

- Standart (Multi Activity) Program (11-17 Yaş) : Öğrencilere haftalık 15 saat genel İngilizce eğitimi verilirken, bunun yanı sıra birçok spor faaliyeti ve dans, müzik faaliyetlerini de içermektedir.

- Yoğun (Conversation & Speaking Skills) Program (14-17 Yaş) : Öğrencilere haftalık 15 saat genel İngilizce eğitimi verilir. Bunun yanı sıra ek olarak da haftada 6 saat konuşma becerileri ve diyalog kurma dersleri verilmektedir.

Sınıflar15 Kişi (ortalama)
Konaklama

Kampüs içi yurt, 1-6 kişilik odalar, paylaşımlı banyo

YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
AktivitelerÖğrencilerin ders dışında katılabileceği aktivitelere; yüzme, futbol, basketbol, badminton, vb. gibi birçok spor aktivitesi ve sanatsal faaliyetler örnek olarak gösterilebilir. Quiz, dans, drama, oyun saatleri, fashion show, dans partileri, film geceleri gibi daha birçok aktivite öğrencileri bekliyor.
GezilerHaftada 1 tam gün, 2 yarım gün gezi sunulmaktadır. Örnek Gezi Programı : Rochester, London Eye, Tower of London, Crown Jewels, Canterbury, Catham Historic Dockyards (*)
Alan TransferleriEk ücret karşılığında Londra Heathrow Havalimanı'ndan transfer hizmeti sunulmaktadır. Varışlar ve dönüşler Pazar günü yapılmaktadır. (**)
Sağlık SigortasıOkul öğrencilere sigorta konusunda yardımcı olamamaktadır.

PAKET ÜCRETLER

- 2 Hafta = 2.120 GBP
- 3 Hafta = 3.140 GBP
- 4 Hafta = 4.110 GBP
- 5 Hafta = 5.070 GBP
  Ekstra Ücretler

  - Havalimanı Transferi : £150 (tek yön)

  - Uçak biletleri, vize giderleri, havalimanı transferleri ve sağlık sigortası ücretlere dahil değildir.

  NOTLAR

  (*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını  hava koşulları,  müsaitlik durumu veya başka dış  etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır. Ayrıca okula varış ve ayrılış günlerinde gezi programlarına katılım olmamaktadır.

  (**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Yurtdışı Okul Videoları

  Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  İngiltere Yaz Okulları

  • British Council
  • English UK
  • Feltom
  • IALC
  • ICEF
  • Quality English
  • Study World
  • Türsab
  • UED