Facebook Pixel Code

İngilizcenizi Ücretsiz Test Edin

İngilizce Seviyenizi Ücretsiz Test Edebileceğiniz En İyi Siteler

1. British Council | Ücretsiz İngilizce Testi

British Council, dünya çapında dil eğitim kurumlarına akreditasyon veren Birleşik Krallık’ın kültürel ilişkiler ve eğitim fırsatlarından sorumlu uluslararası kuruluşudur. Kalitesi ve güvenirliliği kanıtlanmış olan British Council, Birleşik Krallık ve diğer ülkelerden insanlar için uluslararası fırsatlar yaratır.

Kurumun sitesi olan Learn English British Council üzerinden ingilizce seviyenizi test edebileceğiniz ücretsiz İngilizce testler, İngilizce dinleme ve anlama kabiliyetini geliştirecek video içerikli eğlenceli ve öğretici alıştırmalar İngilizcenizi geliştirdiği gibi İngiliz kültürünü de yakından tanıma fırsatı sunar. Bu kısıma ait alt yazıları bilgisayarınıza indirebilir, rahatça takip edebilirsiniz. Ayrıca Business and Work bölümünde iş İngilizcesini geliştirebileceğiniz videolar ve diyaloglar bulunur. Bu kısımda da testler ve bilgisayarınıza indirip çalışabileceğiniz bölümler mevcuttur.

2. Cambridge English | Ücretsiz İngilizce Testi

2015 Queen’s Award sahibi olan Cambridge English dil öğrenimi ve değerlendirmesi alanında 100 yıldan fazla bir süredir biriktirdiğimiz deneyime sahiptir. Misyonu İngilizce dilinin değerlendirmesi alanında mükemmellik ve yenilik sunmak olan Cambridge dil kurumu İngilizce öğrencileri ve öğretmenleri için dünyanın önde gelen yeterlilik yelpazesini sunar.

Cambridge dil sınavları dünya çapında yaklaşık 20.000 kurum tarafından kabul görmektedir. Uluslararası özel şirketler, konsolosluklar, diğer devlet kuruluşları ve top üniversiteler başta olmak üzere iş, göçmenlik ve eğitim süreçlerinde kabul görmektedir.

Cambridge English sitesinde İngilizcenizi geliştirmeye ve test etmeye yarayan onlarca ücretsiz alıştırma yer alır. Hazırladıkları İngilizce dil egzersizleri ile öğrencilerin gerçek yaşama ait İngilizce becerilerini ilerletmeyi hedeflerler.

İngilizce testlerine ek olarak hem sitelerinde yer alan hem sosyal medya üzerinden indirebileceğiniz İngilizce geliştirmek için oyunlar bulunur. Cambridge English FC Futbol, Shop & Drop Öğrenme oyunu, Monkey Puzzles Öğrenme Oyunu, Funland Academy Island CEFR seviyesinde A1’ den C1’e kadar olan İngilizce seviyelerine hitap eden oyunlardan bazılarıdır.Bu oyunlarla grameriniz başta olmak üzere okuma, dinleme yeteneğinizi ve kelime hazinenizi geliştirebilirsiniz.

Yurtdışı eğitim sektöründe öncü Global'den ücretsiz danışmanlık hizmetiyle yurtdışında dil eğitimi almak için bilgi istek formumuzu doldurun sizi en kısa sürede arayalım.

  • British Council
  • English UK
  • Feltom
  • IALC
  • ICEF
  • Quality English
  • Study World
  • Türsab
  • UED
Bilgi İstek Formu