Facebook Pixel Code

İngiltere'de İş İngilizcesi ve Sertifika Programları

İngiltere'de İş İngilizcesi, Diploma & Sertifika Programları

Kariyerinizi ilerletmek için hangi noktada faydalanabilirsiniz?

Başlangıç düzeyinde İngilizce ve İş tecrübesine sahip olan öğrencilerden uzun zamandır iş hayatında olan profesyonellere kadar bir çok öğrenciye hitap eden İş İngilizcesi kursları dil eğitimi için kısıtlı vakti olan ve en verimli eğitimi almaya çalışan bir çok insan tarafından tercih edilen programlardır. Kursların başarıyla tamamlanması halinde öğrenciler iş İngilizcesi sertifikalarına sahip olur. IBM, Vodafone, Nestle, Deutcshebank, HSBC, Dünya Bankası gibi bir çok önemli kurumsal şirket ve kurum iş İngilizcesi sertifikasına önem vermektedir. İngiltere'de Diploma ve Sertifika Programları, İngiltere'de Executive English sayfalarını ziyaret ederek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

İngiltere’de İş İngilizcesi için yoğun olarak tercih edilen ve aynı zamanda önemli iş merkezlerinin yer aldığı şehirler Londra olmak üzere, Oxford, Cambridge, Bristol, Bournemouth, Canterbury‘dir. EC English, BEET Language Centre, Bell, Frances King, Kaplan, OISE, Pilgrims English, The London School of English bu programların yer aldığı önemli dil okullarıdır.

İş İngilizcesi

Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmeniz için ve İş İngilizcesi kelime dağarcığınızı artırmak için özel olarak tasarlanmış dil eğitim programlarıdır. İş ortamında kendine güveninizi artırarak uluslararası müşteri ve potansiyel iş ortaklarınızla daha etkili iletişim kurmak konusunda kendinize güveninizin artmasını sağlar. İş görüşmelerinde, toplantılarda fark yaratmanıza yardımcı olur.

İngilizce eğitimi çoğunluk dil okulunda sınıf ortamında yapılsa da çoğu okulda öğrendiklerinizi gerçek bir iş ortamında da pratik etme fırsatına sahip olursunuz. Haftada ortalama 20 ders saatinden başlayan eğitimleri kendi ihtiyaç ve hedeflerinize ve seçtiğiniz dil okulu göre haftada 25, 28 ve 30 ders saatlik programlarla kurs programınızın yoğunluğu artırabilirsiniz.

Profesyonel ihtiyaçlarınız için İngilizce eğitimi almak isterseniz bizimle (0212) 227 0 227 numaralı telefondan iletişime geçebilir veya bilgi istek formumuzu doldurabilirsiniz.

İş Klinikleri 

CV ve iş görüşmesi klinikleri İngilizce başvurularınızda ve görüşmelerinizde size gereken beceriyi sağlamada yardımcı olur.

Bu kliniklerde İngilizce dersleri belirli iş vakaları (business cases) üzerinden öğretilir. Bu şekilde öğrenilen kalıplar ve terimler için öğrenciler verimli bir şekilde pratik yapma şansına sahip olur.

Konferanslar 

Dinleme, not tutma ve özet yazma gibi önemli beceriler konusunda pratik yaparken ilginç gerçekleri öğrenirler.

Dünyanın her yerinden aynı amaçla bir araya gelmiş öğrencilerin oluşturduğu programlar sayesinde öğrenciler uluslararası networklerini arttırırlar. 

İngilizce + Sertifika Programları 

İngiltere’de İşletme, Satış, Pazarlama ve değişen başlıklarda İş İngilizcesine ek olarak sertifika programları veren dil okulları bulunmaktadır. Bu programların içeriklerinde akademik derslere ek olarak İş İngilizcesi gramer ve dil pratiği dersler, düzenli seviye belirleme sınavları, birebir ve grup çalışmaları yürütülür. Yurtdışı Sertifika Programları sayfamızdan yurtdışında sertifika programlarına katılmak isteyenler için daha detaylı bilgi mevcut, göz atmanızı tavsiye ederiz. 

İş İngilizcesi ve sertifika programlarının yoğunlaştığı özellikler tercih edilen sektörler aşağıdaki gibidir:

Havacılık                                          • Hukuk 

Bankacılık ve finans                       • Tıp

Mühendislik                                     • Petrol sektörü

İnsan Kaynakları                             • Turizm 

Bilgi Teknolojileri                            • Politika

                        • Pazarlama ve Satış

  • British Council
  • English UK
  • Feltom
  • IALC
  • ICEF
  • Quality English
  • Study World
  • Türsab
  • UED
Bilgi İstek Formu