Facebook Pixel Code

İngiltere'de Dil Kursu

İngiltere'de Dil Kursu ve Dil Eğitimi

Yurtdışı dil eğitimi almak istiyorsanız en doğru tercih tartışmasız İngilizce ve İngiltere'dir. İngiltere dil okulları sayfamızı ziyaret ederek İngiltere'nin en popüler şehirlerini ve dil okullarını inceleyebilirsiniz. İngilizce şu anda dünyadaki en yaygın dil olmakla birlikte günümüzde bilinmesi şart görülen bir dildir. İngiltere'de İngilizce öğrenmek ise dili tam merkezinde öğrenme şansını vermektedir.

Sürekli artan dil kursu kalitesi:

İngiltere'de eğitim sistemi oldukça kaliteli ve güvenli olmakla birlikte English UK ve British Council tarafından belirli zaman aralıklarında sürekli olarak denetlenmektedir. Böylece okulların verdiği eğitim kalitesi üst düzeye çıkmaktadır.

Kaliteli eğitim sistemi:

Yurtdışı dil eğitimi seviyesini oldukça arttırmış olan İngiltere'de eğitim alan öğrenciler haftada en az 15 saat yani 20 ders eğitim almaktadır. Seçtiğiniz okula göre sınıflar yaklaşık 8 ile 16 kişi arasında olmaktadır. Ayrıca eğitim alan öğrenciler seviye sınavına girer ve bu sonuçlara göre sınıflara yerleştirilirler. Bu sayede eğitim alacak öğrencilerin bilgilerini tekrar etmemesi ve daha fazla bilgiye ulaşması sağlanmış olur.Birçok yurtdışı dil eğitimi veren ülke gibi İngiltere'de de dil eğitim sınıfları mevcut. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan eğitim seviyesine göre seçiminizi yaparak kendi kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Genel bir İngilizce eğitimi istiyorsanız haftalık 20 ders sayısında programı tercih ederken, yoğun ve üst düzey bir İngilizce için haftalık 30 ders sayısında programı tercih edebilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitimi sırasında okurken çalışmak:

İngiltere vize prosedürüne göre 11 ay üzerinde dil eğitimi alacak öğrenciler haftalık 10 saat yani yarı zamanlı çalışma olanağına sahip oluyor. Diğer ülkelere göre daha pahalı olan İngiltere'de hem eğitim masrafınızı karşılamanız hem de çalışarak öğrendiğiniz dili pekiştirmeniz mümkün. Çalışırken sosyal hayatın içine girip daha fazla İngilizce pratik yapma imkanınız oluyor. İnsanları tanıyıp kendinizi daha fazla geliştirebiliyorsunuz ve bu da aslında İngilizce dil eğitimi sırasında çok büyük katkılar sağlıyor bireye. Çok çeşitli işlerde kendinize yer bulabilirsiniz.

İngiltere dil okulları ve İngiltere'de dil kursu hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmanız için tek yapmanız gereken bilgi istek formumuzu doldurmak yada (0212) 227 0 227 numaralı telefondan bizlere ulaşmak. Yurtdışı eğitim sektöründe öncü Global ailesinin deneyimli danışmanları sizlere en kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

  • British Council
  • English UK
  • Feltom
  • IALC
  • ICEF
  • Quality English
  • Study World
  • Türsab
  • UED
Bilgi İstek Formu