Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Stafford House International - Londra


Stafford House International School - Londra Sertifika Eğitimi

Ünlü dil okulu Stafford House School of English 1952 yılından bu yana binlerce öğrenciye eğitim veren köklü bi kurumdur.

Yabancı öğrenciler için İngilizce konusunda kaliteli eğitim programlar sunmaktadır. Tamamen uluslararası bir ortamda her biri DELTA sertifikasına sahip nitelikli öğretmenler birey ve öğrenci odaklı bir eğitim vermektedir. Stafford House İngilizce Okulu, British Council akreditasyonuna sahiptir. Modern donanımı, özenli müfredat yapısı ve kursların esnekliği onu en yenilikçi okullardan biri yapmaktadır. Stafford House School of English öğrencilerine aktif İngilizce öğrenmenin yanı sıra zengin bir müfredat dışı program da sunmaktadır. Her sınıfta en fazla 10 öğrenci bulunmaktadır.

Stafford House School of English, İngiltere’nin Londra, Cambridge ve Canterbury şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır.

Stafford House School of English Londra, British Museum, Oxford Street gibi şehrin ünlü binalarına çok yakındır. Öğrenciler boş zamanlarında dünyanın bu en önde gelen başkentin sunduğu fırsatlardan yararlanabilmektedir.

Kampüs, modern teknolojiye sahip çok sayıda aydınlık, ferah dersliğe sahiptir. Ayrıca geniş çalışma ve sosyalleşme alanlarının yanında son derece gelişmiş bir Bireysel Çalışma Merkezi içermektedir. Öğrenciler okulun gelişmiş kütüphanesinde çeşitli basılı, elektronik ve süreli yayınlarından, metodolojik materyallerden yararlanabilmektedir.

Stafford House sıklıkla sunduğu İngilizce programlarıyla öğrencilerin yıl boyunca dil hedeflerine ulaşmalarına destek olmaktadır. Stafford House International School tarafından sunulan İngilizce kurslarını görüntülemek için bu linki tıklayarak web sayfamızda yer alan Tüm Stafford House dil okullarının detaylarına ulaşabilirsiniz.

Stafford House ayrıca dil eğitimi sunan pek çok okulundan farklı olarak sunduğu kısa süreli sertifika programlarıyla öğrencilerine business, marketing ve management alanlarında mesşeki eğitim sunmaktadır. Bu sayede öğrenciler İngilizcelerini geliştirirken kariyerlerine yeni başlayacaklar için de önemli bir avantaj elde etmektedir. Stafford okulları içinde sertifika programları sadece Londra merkezinde verilmektedir.

Stafford House Konaklama

Stafford House’da sertifika program süresi boyunca konaklayacak olan öğrenciler aile yanında standart odalarda ya da özel banyolu odalarda kahvaltı ve akşam yemeği dâhil olacak şekilde kalabileceği gibi öğrenci yurtlarında tek kişilik odalarda ve yemeksiz konaklamayı da tercih edebilmektedir.

Stafford House Profesyonel Sertifika Programları

CATS kolejlerinin bir parçası olan Stafford House, Pazarlama, Proje Yönetimi ve İşletme Yönetimi alanlarında İngilizce becerilerine odaklı  sertifikalar sunmaktadır. Öğrenciler bu sertifika programlarına 2 veya 4 hafta süreli katılım gösterebilmektedir. Bu giriş niteliğindeki profesyonel eğitim kursları yalnızca Londra okulunda mevcuttur.

Bu kurslar, ana dili İngilizce olmayanlar için iş kavramlarını keşfetmeleri ve üç temel iş alanındaki ekip projelerine ve vaka çalışmalarına yeni İngilizce becerileri uygulamaları için tasarlanmıştır. Her modül, size iş kavramlarını İngilizce olarak güvenle sunma, analiz etme ve anlama becerileri kazandırmak için gerçek dünya senaryolarına ve özgün içeriğe odaklanır.

İş dünyasına ilişkin deneyimlerini ve iç görülerini paylaşan deneyimli öğretmenlerden, yerel iş liderlerinden ve yeni girişimcilerden ders alınmaktadır. Profesyonel Sertifikalar, İngiltere veya Kanada ortamında iş becerileri öğrenmek, profesyonel ağlar kurmak ve profesyonel özgeçmişlerini geliştirmek için bir sertifika almak isteyen orta-üst düzeyde İngilizceye sahip öğrenciler içindir.

Stafford House Sertifika Programları Kabul Koşulları

Stafford House sertifika programlarına katılabilmek belli şartları yerine getirmek gerekmektedir.

- En az 18 yaşında olmak 

- En az B2 seviyesinde İngilizce seviyesine sahip olmak beklenmektedir.

Bu programlar belli tarihlerde verildiğinden mutlaka öncesinde başlangıç tarihlerine bakılması gerekmektedir. Sertifika programlarının fiyatları ders saatlerine ve program uzunluğuna göre farklılık göstermektedir.

Çok yoğun olarak geçen 30 derslik ve 4 haftalık kurslar  2.000 Pound civarında iken ücretler ders saati ve hafta sayısı daha düşük olan kurslar daha uygun maliyetli olmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle bu link üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED