Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

LSBF - London School of Business and Finance - Londra


London School of Business and Finance – İngiltere’de Sertifika Eğitimi

London School of Business and Finance 2003 yılında kurulmuştur; profesyonel niteliklere odaklanan tek bir kolej olarak eğitim verirken şimdilerde hem online hem de yüz yüze programlarıyla lisansüstü ve yöneticilere yönelik eğitim kursları veren bir kurum olarak Londra'da programlarını sürdürmektedir.

Kampüsler, iş dünyasının hayat bulduğu Londra'nın kalbinde yer almaktadır. Burada aldığınız eğitimle sizi dünyanın dört bir yanından büyüyen bir iş ağına bağlayan kapsamlı network bağlantıları kurabileceğiniz London School of Business and Finance Londra’da iki ayrı kampüste eğitim vermektedir.

30 Holborn kampüsü, lokasyon olarak şehrin tam kalbinde yer almaktadır. Yönetici Eğitim programları bu kampüste yapılmaktadır.

Ayrıca bu kampüste yer alan diğer programlar da aşağıda sıralanmıştır.

 • • Lisansüstü sertifika programları
 • • Yönetim Geliştirme Programı
 • • miniMBA – Yönetici Geliştirme Haftası
 • • Finans ve yönetim alanında kısa süreli kurslar

Moorgate kampüsü, Moorgate Metro istasyonuna sadece 6 dakikalık yürüme mesafesindedir, bu da onu işletme veya finans eğitimi alan herkes için mükemmel bir yer haline getirir.

Londra Şehri çevresinde, öğrencilere ilham veren ve iş deneyimi ararken onlara çok sayıda seçenek sunan ulusal ve uluslararası şirketler bulunmaktadır. İlk denizaşırı kampüs 2011 yılında Toronto, Kanada'da açılmıştır. Daha sonra Singapur kampüsünü açan okul böylece Asya-Pasifik bölgesinde bir kampüsü olan ilk İngiltere merkezli işletme okulu haline gelmiştir.

LSBF, dünya çapında 75.000'den fazla öğrenciye eğitim veren 20 kurum ve akademik ortaktan oluşan büyüyen bir ağ olan Global Üniversite Sistemlerinin (GUS) bir üyesidir.

Ödüller ve akreditasyonlar

- 2013 yılında LSBF, Kraliçe'nin İşletme Ödülü'nü kazandı.

- Ardından, 2014 yılında LSBF, 'Üstün Eğitim Hizmeti' ve 'Üstün Yönetici' dallarında iki Küresel İş Mükemmelliği Ödülü kazandı.

- Kasım 2016'da, LSBF'nin Yönetici Eğitimi, İngiliz Akreditasyon Konseyi (BAC) tarafından akredite edildi.

- 2020'de LSBF, PQ Magazine tarafından En İyi Sosyal Medya Kullanımı Ödülü'nü kazandı.

London School of Business and Finance Sunulan Programlar

- Onine sunulan Lisansüstü Programları

LSBF; Global MBA, Finans ve Yatırımlar Master programı ve Stratejik Pazarlama Master programı gibi dünya çapında tanınan online lisansüstü programlar sağlamak için Uluslararası Telematik Üniversitesi UNINETTUNO ile ortaklık kurmuştur.

Ayrıca kariyer potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için lisansüstü programınızı ACCA veya AAT gibi profesyonel programlarla birleştirebilirsiniz. Çoğu lisans derecesinden farklı olarak, öğrenci tam zamanlı çalışıyorsa, bir yüksek lisans genellikle yalnızca bir veya iki yıl sürer.

Lisansüstü Programları MBA (Global)

Dünya çapında saygı duyulan bir sertifika olan MBA, CV'nize güçlü bir avantaj sağlayarak istihdam edilebilirlik beklentilerinizi ve daha iyi bir maaş potansiyelinizi artırır.

LSBF, Uluslararası Telematik Üniversitesi UNINETTUNO tarafından onaylanmış ve ödüllendirilmiş tamamen online bir MBA (Global) programı sunmaktadır. Bu program, stratejik karar verme rollerinde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz akademik ve pratik becerilerin bir karışımıyla modern uluslararası pazarın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılandırılmıştır. Bu modüller %100 online çalışmak için mevcuttur.

- Management Lisansüstü Programları 

Management'da bir derece, size işyerinde üst düzey pozisyonlara ulaşmanıza yardımcı olacak çok çeşitli beceriler kazandıracaktır. Management eğitimi almanın, kariyer beklentilerinizi büyük ölçüde iyileştirmek de dâhil olmak üzere birçok faydası vardır.

-  Finans Lisansüstü Programları Programları

Sektör uzmanlarıyla birlikte oluşturulan LSBF online Lisansüstü Finans Portföyü çok yönlü, dinamik ve sektörle alakalıdır. London School of Business and Finance finans lisansüstü programları online olarak verildiği gibi kampüs içinde de sunulan finans programı da vardır. Çok çeşitli finansal Yüksek Lisans programlarının modern piyasa koşullarına uygun olmasını sağlamak için kurumsal ortaklarla birlikte çalışılmaktadır ve öğrencilere mümkün olan en yenilikçi ve güncel programı sunulmaktadır.

- Online Stratejik Pazarlama  Lisansüstü Programları 

Küresel durgunluğun son zamanlarında, pazarlamacının rolü her zamankinden daha önemli hale geldi. Bu geniş uzmanlık alanındaki çok yönlülük, dünya çapındaki işverenler arasında da oldukça rağbet görmektedir ve uzun vadeli sürdürülebilir bir strateji geliştirme becerisine sahip çalışanlar altın değerindedir.

LSBF'nin Pazarlama alanındaki çevrimiçi yüksek lisans derecesi, öğrencilere giderek daha rekabetçi bir iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları paha biçilmez bilgi ve uzmanlığı sağlayacaktır. Bu çevrimiçi program kapsamında Global pazarlama, dijital pazarlama ve sosyal medya, satış yönetimi ve lüks marka yönetimine odaklanan programları seçebilirsiniz.

London School of Business and Finance Lisansüstü Kabul koşulları

London School of Business and Finance Lisansüstü derecelerin çoğu için, başvurmadan önce bir lisans veya eşdeğerini tamamlamış olmanız gerekir. Ancak, üniversiteye gitmediyseniz, bunun yerine bazen ilgili iş deneyimi kabul edilir. Giriş koşulları programlar ve kurumlar arasında büyük farklılıklar gösterebilir, bu nedenle başvurmadan önce kontrol ettiğinizden emin olun.

Anadili İngilizce değilse, bir kursa kabul edilmeden önce yazılı ve sözlü İngilizce olarak iyi iletişim kurabildiğinizi de kanıtlamanız gerekebilir. İngilizce dil becerilerinin yaygın bir kanıtı, IELTS, TOEFL, PTE ve diğerleri gibi uluslararası İngilizce Testleri sertifikalarından biridir. Her eğitim programının, hangi sınavın kabul edildiğine ve kabul kriterlerini karşılamak için hangi notun alınması gerektiğine ilişkin kendi gereksinimleri vardır.

London School of Business and Finance Sertifika & Diploma Programları

London School of Business and Finance Lisans sonrasında öğrencilerine yönetim, pazarlama ve finans alanlarında hem kampüs hem de online olarak sertifika & diploma programları sunmaktadır. Bu programlar yazının devamında yer almaktadır.

Management: Sertifika programı 10 hafta, diploma programı 20 hafta sürmektedir. Eğitim Ocak, Şubat veya Mart 2022'den itibaren alınabilmektedir. Sertifika programı 4.000, Diploma programı 5.400 pounddur. Esnek ödeme planları ve duruma göre indirim sunulabilmektedir.

Finans: Eğitim süreleri, kayıt zamanları ve fiyatlar aynıdır.

Pazarlama: Eğitim süreleri, kayıt zamanları ve fiyatlar aynıdır.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED