Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Rothesay Netherwood School | Academic Camp - Rothesay


Rothesay Netherwood School - Academic Camp

Rothesay Netherwood School (RNS), New Brunswick eyaletinde yer alan Rothesay'de bulunmaktadır. Okul, 6 ila 12. sınıflar için yatılı ve gündüzlü bir okuldur. Uluslararası Bakalorya (IB) Dünya Okulu ve prestijli Round Square'in bir üyesidir.

Okulun 125 dönümlük ormanlık kampüsü, akşam yüzmenin ve çok sayıda yerel yürüyüş parkurunun keyfini çıkarabileceğiniz güzel Kennebecasis Nehri'ne bakmaktadır. Okul, son teknoloji ürünü 40.000 metrekarelik Fen Bilimleri binası, fitness merkezi, tenis kortları, futbol sahaları ve çok daha fazlasını içeren modern sınıflara ve öğrenme alanlarına sahiptir.

Rothesay Netherwood School Yaz Okulu programları akademik amaçlar için yaz okulu düzenleyen, Quality Education üyeliği bulunan, ayrıca kısa dönemli kurslar ve yüksek standartlarda eğitim anlamında da UKVI onaylı bir kuruluş olan BAC (British Accreditation Community) tarafından akredite olan Academic Camp tarafından organize edilmektedir. Programlar 13-17 yaş arası öğrencilere uygundur ve tüm programlar CLIL (Content Language and Integrated Learning) Metodolojisini kullanarak sunulmaktadır.

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonAcademic Camp
Yaş Aralığı13-17 Arası
Tarihler21 Temmuz 2024 - 04 Ağustos 2024 arasıdır (2 Hafta)

Eğitimler

Explorers and Engagers Programme : Öğrenciler her hafta yaş gruplarına veya tercihlerine göre bir konu seçmektedir. Dersler haftada 32 saattir. Katılım için B2 seviyesinde İngilizce alt yapı istenmektedir. Sunulan konular şunlardır:

1.Hafta : Get Outdoors (13-15 Yaş / Açık Hava Maceraları) veya Entrepreneurship (14-17 Yaş / Girişimcilik)

2.Hafta : Public Speaking and Debate (14-17 Yaş / Topluluk Önünde Konuşma ve Münazara) veya STEAM (13-17 Yaş / Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Sanat, Matematik)

Sınıflar15 Kişi (ortalama)
KonaklamaKampüs içi yurt, 2 kişilik banyolu odalar
YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
AktivitelerDers dışındaki zamanlarda öğrenciler basketbol, film akşamları, çadır kurma, macera aktiviteleri yüzme, sanat ve el işi, yemek pişirme, spor aktiviteleri gibi aktivitelere dahil olabilmektedir.
GezilerHaftada 3 tam gün gezi sunulmaktadır. Geziler New Brunswick eyaletinin çeşitli tarihi, turistik ve kültürel bölgelerine yapılmaktadır. (*)
Alan TransferleriÖğrenciler Halifax (YHZ) Havalimanı'ndan karşılanmakta ve yolcu edilmektedir. Varışlar ve dönüşler Pazar günüdür. (**)
Sağlık SigortasıOkul öğrencilere ücretsiz olarak sigorta yapmaktadır.

PAKET ÜCRETLER

- 2 Hafta = 4.800 CAD
Ekstra Ücretler

- Uçak biletleri ve vize giderleri ücretlere dahil değildir.

NOTLAR

(*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını  hava koşulları,  müsaitlik durumu veya başka dış etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır.

(**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED