Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Maynooth University | ATC - Kildare


ATC - Maynooth University - İrlanda Yaz Okulu 

ATC Language Schools 1973 yılında kurulmuş bir dil okulu olup  günümüzde Bray ve Dublin şehirlerinde eğitim vermektedir. Tüm kursları Quality ve Qualifications Ireland for English Language Teaching (ELT) tarafından onaylanmış olan ATC, ayrıca aralarında ACELS, EAQUALS, Select English ve Quality English gibi İrlanda'nın önde gelen dernek üyeliği ve akreditasyonluklarına sahiptir. ATC yaz aylarında ise Dublin'de lise ve üniversite kampüslerinde çeşitli yaz kampları düzenlemektedir. Bu programlardan biri İrlanda'nın önemli üniversitelerinden birindedir. 

Dublin'in 24 km batısında, Dublin Havaalanı'na sadece 40 dk mesafede bulunan Maynooth University, 2014 yılına kadar The National Univesity of Ireland olarak anılmıştır ve geçmişi 1795 yılına dayanmaktadır. Maynooth University akademik yıl boyunca 3.000 kadar İrlandalı öğrenciye eğitim vermesinin yanında yaz aylarında ATC Language Schools organizasyonluğunda kampüsünü uluslararası öğrencilere açmaktadır. ATC Maynooth University Yaz Okulu programını tercih eden öğrenciler geniş bir üniversite kampüsünde uluslararası öğrencilerde sosyal ortamın tadını çıkararak hem heyecan verici bir öğrenme süreci geçirmekte hem de kalıcı dostluklar edinmektedir.

30 yılı aşkın süredir ATC'nin program düzenlediği, Maynooth University Yaz Okulu ile İrlanda'da yaz okulu programı planlayan öğrenciler üniversitenin tarihi atmosferinde, geniş kampüs alanında sosyal yaşamın ve üniversite olanaklarının tadını çıkarabilecek hem ders içinde hem de ders dışında Castle House ve Celbridge Abbey gibi görülmeye değer yerleri gezerek eğlenmenin ve öğrenmenin ayrıcalığını yaşayacaktır. 

Maynooth University Yaz Okulu günümüzde Bray ve Dublin gibi İrlanda şehirlerinde dil eğitim programı sunan ATC Language Schools tarafından organize edilmektedir. 

PROGRAM DETAYLARI (2024)
OrganizasyonATC Language Schools
Yaş Aralığı11 - 17 Arası
Tarihler29 Haziran - 30 Temmuz 2024 arasıdır. 
Eğitimler

General English : Öğrencilere haftada minimum 15 saat İngilizce eğitimi verilmektedir. (Program dahilinde 15 yaş ve üzeri öğrencilere haftada 3 saat Next Generation Programme eğitimi verirken, 15 yaş altındaki öğrencilere haftada 3 saat Conversation Club sunulmaktadır.)

Next Generation programında öğrencilere the Impact of Covid 19 on the workplace, Artificial Intelligence, The internet of Things, Cybersecurity, The Green Economy gibi workshoplar sunulmaktadır.

Conversation Clup programda öğrencilere dijital kimlik ve sosyal medyanın getirdiği fırsat ve zorluklar hakkında tartışma ortamı hazırlanmaktadır.

Sınıflar15 Kişi (Ortalama)
Konaklama

Kampüs içi yurt, tek kişilik banyolu odalar

YemeklerHer gün üç öğün yemek sunulmaktadır.
Aktiviteler

Ders dışındaki zamanlar için karaoke, İrlanda akşamları, quiz, moda, film çekimi, fotoğrafçılık, vlog çekme ve kapsamlı akşam etkinlikleri gibi aktiviteler sunulmaktadır.

Geziler2 Haftada 2 tam gün ve 2 yarım gün gezi sunulmaktadır. Dublin veya Bray şehir turu, Maynooth kasabası turu, gibi popüler noktalara ve şehrin ilgi çeken yerlerine geziler düzenlenmektedir. (*)
Alan TransferleriÖğrenciler ek ücretle Dublin Havalimanı'ndan karşılanmakta ve yolcu edilmektedir. ** Varış ve dönüş günleri için danışmanlarımızdan ayrıca bilgi alınız. (**)
Sağlık SigortasıOkul tarafından sigorta hizmeti sunulmadığından öğrencilerin sigorta yaptırmaları gerekmektedir.
PAKET ÜCRETLER
 • General English
 • - 2 Hafta = 2.300 Euro
 • - 3 Hafta = 3.450 Euro
 • - 4 Hafta = 4.600 Euro
Ekstra Ücretler

- Uçak biletleri, sağlık sigortası ve vize giderleri ücretlere dahil değildir.

- Havalimanı transfer ücreti =  €150 (Tek yön)

NOTLAR

(*) Okullar gezi programını örnek olarak vermekte olup, gezi program destinasyonlarını hava koşulları, müsaitlik durumu veya başka dış etkenler nedeniyle değiştirme hakkını okul kendisinde saklı tutmaktadır. Ayrıca okula varış ve ayrılış günlerinde gezi programlarına katılım olmamaktadır.

(**) Havalimanı transfer gün ve saatleri belirlidir. Bu saatler ve günler dışında ek ücret istenmektedir. Transfer için danışmanınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED