Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Galway Business School - Galway


Galway Business School 

Galway Business School, İrlanda’nın Galway şehrinde bulunan özel bir işletme okuludur. İrlanda’nın önde gelen okullarından biri olan Galway Business School, hem yerel hem de uluslararası pazarlara iş ve ilgili, tam ve yarı zamanlı programlar sağlamak üzere 1999 yılında kurulmuştur. Bağımsız, üçüncü seviye bir eğitim kurumu olarak Galway Business School, Kalite Güvencesi politikalarını ve prosedürlerini harici doğrulama kuruluşlarının gerektirdikleriyle uyumlu olarak sunmayı amaçlamaktadır.

Galway Business School, diğer kolejlerde elde edemeyeceğiniz birçok deneyim imkânı yaratmaktadır. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve sürekli değişen iş dünyasına uyum sağlamaya rakiplerine nazaran çok daha isteklidir. Akademik ihtiyaçlara ve programlara uyacak tam zamanlı ve yarı zamanlı çeşitli lisans ve lisansüstü programlarına sahiptir.

Galway Şehri

İrlanda’nın batı kıyısında yer alan Galway, Lonely Planet’ten The New York Times’a kadar dünya çapında bir dizi ünlü yayın tarafından “en cana yakın” ve “en çekici” şehir olarak seçilmiştir. Galway İrlanda dili, müziği, şarkı ve dans gelenekleriyle en çok ilişkili olduğu için genellikle “İrlanda'nın Kültürel Kalbi” olarak anılmaktadır.

Galway Business School Eğitim Programları

İrlanda’nın önde gelen bağımsız üçüncü seviye kolejlerinden biri olan Galway Business School sadece mükemmel bir yer değil, aynı zamanda birinci sınıf tesisler, öğretmenler ve programlar teklif ediyor. Çok çeşitli profesyonel, kısa vadeli sertifika kursları ve geçiş programları ile tamamlanan uluslararası kabul görmüş lisans programlarına sahiptir.

Lisans Programları:

Galway Business School’da iki ayrı lisans programı arasından seçim yapabilirsiniz: Bachelor of Business ve Bachelor of Business (Honours) with International Business.

Bachelor of Business

Süre3 Akademik Yıl
AKTSYılda 60 AKTS, 3 yılda 180 AKTS
Başlangıç Tarihi 
26 Eylül 2022
Min.İngilizce Seviyesi
IELTS 6,0 ve üzeri
Ücret
8.500 Euro


Bachelor of Business (Honours) with International Business

Süre1 Akademik Yıl
AKTSYılda 60 AKTS 
Başlangıç Tarihi 
26 Eylül 2022
Min.İngilizce Seviyesi
IELTS 6,5 ve üzeri
Ücret
8.800 Euro


Kısa süreli sertifika programları

Galway Business School’da girişimcilik, insan kaynakları yönetimi, iş iletişimi, satış ve pazarlama ve veri analizi dahil olmak üzere çok çeşitli konu alanlarını kapsayan kısa işletme QQI sertifika programları arasından seçim yapabilirsiniz. Kısa sertifika kursları için daha detaylı bilgilere erişmek için tıklayınız.

Tam zamanlı Sertifika Kursları:

Galway Business School’da tam zamanlı eğitim almak istiyorsanız, ancak sadece bir dönem için, çeşitli sertifika programları arasından seçim yapabilirsiniz: İşletme ve Girişimcilik Sertifikası, İş İletişimi Sertifikası, Satış ve Pazarlama Sertifikası, Stratejik Yönetim Sertifikası. Tam zamanlı sertifika kursları için daha detaylı bilgilere erişmek için tıklayınız.

Galway Business School Başvuru Koşulları

Başvurunuz şunları içermelidir:

• Tamamlanmış Galway Business School Başvuru formu

• Okul transkriptlerinin/sınav sertifikalarının orijinal veya onaylı kopyaları. Bir başvuru sahibinin Ortaokulu (Lise) henüz tamamlamadığı durumlarda, en son transkript sunulmalıdır.

• Pasaport kopyası

• Akademik ilgi alanlarınızı, sportif ve/veya kültürel ilgi alanlarınızı ve Galway Business School'da okumak isteme nedenlerinizi özetleyen en fazla 500 kelimeden oluşan (yazılı) bir niyet mektubu. Ayrıca, eğitiminiz için faydalı olacak, edindiğiniz herhangi bir ilgili iş veya mesleki deneyimi de dahil edebilirsiniz.

• İdeal olarak bir öğretmenden ya da rehberlik danışmanından veya sizi şahsen tanıyan birinden iki Tavsiye Mektubu

• Uluslararası öğrenciler için İngilizce Dil Yeterliliği. Ana dili İngilizce olmayan biriyseniz, tüm işletme derecesi programları için IELTS 6.0+ veya eşdeğeri bir İngilizce dil düzeyine sahip olmalısınız.

• Başvuru Tarihi: Öğrenci alımı her yılın Eylül ayıdır, yeni bir akademik yılın başlangıcıdır. Bazen, her yılın Ocak ayında işletme okulumuza ikinci bir giriş yapılabilir. Eylül girişi için başvurular her yıl 1 Ocak’tan itibaren yapılabilirken, Ocak alımı için başvurular her yıl Eylül’den sonra yapılabilir. Mevcut akademik yıl için başvurular, en geç yeni akademik yılın başlangıç tarihinden en az altı hafta önce yapılmalıdır (örneğin, Eylül alımı için 15 Ağustos, Ocak alımı için 15 Aralık); ancak bazı durumlarda geç başvurular da kabul edilir ve incelenmeyi alınır.

Başvuru şartları ve süreciyle ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Neden Galway Business School?

- Galway Business School, diğer kolejlerde elde edemeyeceğiniz birçok deneyim imkânı yaratmaktadır. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve sürekli değişen iş dünyasına uyum sağlamaya rakiplerine nazaran çok daha isteklidir.

- İrlanda’nın önde gelen bağımsız üçüncü seviye kolejlerinden biri olan Galway Business School sadece mükemmel bir yer değil, aynı zamanda birinci sınıf tesisler, öğretmenler ve programlar teklif ediyor.

- Çok çeşitli profesyonel, kısa vadeli sertifika kursları ve geçiş programları ile tamamlanan uluslararası kabul görmüş lisans programlarına sahiptir.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED