Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

Met Film School - Londra


Met Film School London (Met Film Okulu Londra)

2003 yılında Londra’da faaliyet göstermeye başlayan Met Film School çeşitli sanat alanlarında lisans, yüksek lisans ve kısa dönem kurslar sunan bir özel okuldur. Berlin ve Londra’da merkezleri bulunan, film, televizyon ve online medya programlarında lider Met Film School endüstriye derin bağlılığıyla birlikte eğitim mükemmelliğine de büyük önem vermektedir. Bugüne kadar 9.000’in üzerinde mezun veren Met Film School‘da 6 ay ve daha uzun süreli kurslardan mezun olan öğrencilerin %82’sinin yaratıcı endüstrilerde çalışıyor olduğu göz önüne alındığında endüstriyi en üst seviyede tutarak mezunlarını başarılı bir kariyer için en iyi şekilde donattığı, onlara ilham vererek, birden fazla cihazda yeni dünya hikâye anlatımı konusunda eğittiği kolaylıkla anlaşılmaktadır.

Met Film School London, televizyon, film ve online medyanın hareketli dünyasında başarılı olmak, sektörün önde gelen yaratıcı ve tutkulu insanlarıyla birlikte çalışmak isteyenler için ideal bir okuldur. Mezunlarının Hollywood’dan bağımsız sinemaya, televizyondan online’a çok çeşitli alanlarda başarı elde etmelerinden son derece gurur duyan Met Film School London, lisans ve yüksek lisans programlarının haricinde hafta sonu kurslarından Full-Time ve Part-Time kısa dönem kurslara, gençlere ve şirketlere özel kısa süreli seminer ve eğitimlere de yer vermektedir.

Oyunculuk ve film yapımı lisans programlarına ek olarak University of West London ile Met Film School arasındaki ortaklığı sağlayan Screenspace sayesinde Film şirketi & girişimcilik, içerik & medya ve yapım bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler bu iki bölüm özelinde eğitimlerini University of West London, Met Film School ve çevresindeki diğer üretim alanlarında alabilmektedir. Screenspace, öğrencilerin medya profesyonellerinden video içeriği üretmeyi, izleyici bulmayı ve böylece, yaratıcı girişimcilik, hikaye anlatımı ve üretimi öğrendikleri yer olarak tanımlanabilmektedir. Yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler ise yönetmenlik, sinemacılık, senaryo yazarlığı, post prodüksiyon, film&TV prodüksiyon alanlarından birinde profesyonelleşebilmektedir.

Met Film School’da eğitim alarak sonrasında MTv, Netflix, Ford, BBC, Disney, HBO, Universal, Redbull, Sony, The National Gallery, Prime Focus, HMX, MPC, Blink Films, Bluezoo, Sky, Picture House, Pulse, Endemol gibi sektörde iyi bilinen önemli isimlerle birlikte çalışan pek çok başarılı mezun bulunmaktadır.

Yıl içerisinde çeşitli fuarlara katılım gösteren Met Film School bu sayede daha çok öğrenciye ulaşabilmekte, ayrıca lisans, lisansüstü ve kısa dönem kursları için özel etkinlikler düzenleyerek öğrencilere ilk elden okulla görüşme imkânı sunarak Met Film School’un onlar için ne kadar doğru olup olmadığına karar vermelerine destek olmaktadır.

Met Film School London öğrencilerine kendi konaklama hizmeti sunmuyor olmasına rağmen özellikle okula sadece 3 dakika yürüme mesafesinde olan Central Ealing Studios ile anlaşmalıdır. Öğrencilere yatak, çalışma alanı, özel banyo ve şık bir mutfak verilmektedir.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Üniversiteleri

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED