Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • Yurtdışı Eğitim | 1989'dan Günümüze

Boston | Fisher College Yaz Okulu Bilgileri


Fisher College Boston Yaz Okulu

Basketbola meraklısınız ve basketbolun kalbi Amerika'da basketbol eğitimi mi almak istiyorsunuz? Yada Amerika'da fotoğrafçılık eğitimi alarak profesyonel bir fotoğrafçı olmak? Amerika'da üniversite okuma planınız var ve Amerika'da SAT Eğitimi ya da Amerika'da TOEFL Eğitimi alarak bu  planınıza göre hareket etmek istiyorsunuz? Belki sadece Amerika'da İngilizce Dil Eğitimi alıp Boston'u gezerek unutulmaz bir Amerika deneyimi yaşamak istiyorsunuz? FLS International School organizasyonluğu'nda sunulan Fisher College Yaz Okulu tüm bu taleplerinize cevap verecek yaz programlarına sahiptir.

Amerika'nın ünlü dil okulu zincirlerinden biri olan FLS organizasyonluğunda 15 yaş ve üzeri öğrenciler için sunulan Fisher College Boston Yaz Okulu öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için tasarlanan bir kamptır. Boston’un kalbinde ve FLS Boston Dil Okulu merkezine yürüme mesafesinde yer alan Fisher College’in güvenli yurtlarından dışarı daha adımınızı attığınız anda şehir tüm güzelliği ile sizleri kucaklıyor olacak. Freedom Trail, Newbury Street, Cape Cod gibi Boston’un en gözde mekanlarını görebileceğiniz turlara katılıp, hayallerinizi süsleyen manzaraları kareleyip, boş zamanlarınızda bilgisayar ve oyun odalarının keyfini çıkaracaksınız. 1903 yılında kurulan Fisher College Boston şehrinin en eski özel kolejlerinden biridir ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımlara sahiptir.

PROGRAM DETAYLARI (2020)
OrganizasyonFLS International Schools
Yaş Aralığı15-18 Arası
Tarihler

Programlar 3 haftalık periyotlar halinde sunulmaktadır

Eğitimler

Genel İngilizce (Haftada 20 saat)

Sınıflar20 Kişi (maksimum)
Konaklama           Kampüs içi yurt, 3-4 kişilik odalar, kat paylaşımlı banyo
YemeklerHaftaiçi üç öğün yemek, haftasonları ise sadece kahvaltı sunulmaktadır. 
AktivitelerDers dışındaki zamanlar için Disko, Film gecesi, Karaoke, Futbol, Yüzme, Yetenek Yarışıve Alışveriş gibi aktiviteler sunulmaktadır.
GezilerHaftada 1 tam gün ve 1 yarım gün gezi sunulmaktadır. Gezilerden bazıları; Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall and Quincy Market, Beacon Hill and The State House, MIT Tour, Harvard University, Prudential Center & Tower, Cambridgeside Galleria, Boston Duck Tour, New England Aquarium, Museum of Fine Art, Six Flags Amusement Park, Fenway Park, Castle Island, Boston University, Assembly Square, New York Turu
Alan TransferleriÖğrenciler ücretsiz olarak Boston Logan Havalimanı'ndan karşılanmakta ve yolcu edilmektedir. Varışlar Pazar dönüşler ise Cumartesi günleridir.
PAKET ÜCRETLER                                                                                                                                                                                           


3 Hafta : $ 4125

Ekstra Ücretler           

- Okul Kayıt Ücreti: $150

- Transfer Ücretleri : Newark International $150, LaGuardia International Airport $150, JFK International Airport $175 (tek yön)

- Uçak biletleri, vize giderleri ve sağlık sigortası ücretlere dahil değildir.

Yurtdışı Yaz Okulları Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED
Bilgi İstek Formu