Facebook Pixel Code
 • 0212 227 0 227
 • | 1989'dan Günümüze

St Andrews University Yaz Kampı - St Andrews


Oxford Royale Academy - University of St Andrews

St Andrews Yaz Okulu (16-18 Yaş)

Oxford Royale Academy (ORA), önde gelen uluslararası yaz okullarından biridir ve yaz döneminde 16-18 yaş arası öğrencilere İngilizce dil eğitimi ve üniversite hazırlık programları sunmaktadır. Her yıl yüzlerce öğrenci dünyanın dört bir yanından Oxford Royale Academy'e katılarak dünyanın en ilham verici şehirlerinden birinde öğrenci olma fırsatını yakalamaktadır. Okulun eğitimleri dünyanın en prestijli üniversiteleri ve kolejleri bünyesinde sunulmaktadır.

Oxford Royale Academy İskoçya Yaz Okulu programları ülkenin en eski üniversitesi University of Saint Andrews bünyesinde sunulmaktadır. 1410 yılında kurulan St. Andrew's University İngilizce konuşulan ülkelerdeki en eski üniversiteler arasında Oxford ve Cambridge`den sonraki en eski üçüncü üniversitedir. Lisans ve yüksek lisans derecesinde yaklaşık 10 bin öğrencisi olan University of St Andrews Birleşik Krallık'ın ünlü istatistik kurumu Times Higher Education verilerine göre dünyanın en iyi 200 üniversitesi arasındadır. Edinburgh ve Glasgow'a 1,5 saat uzaklıkta yer alan üniversite kampüsü, İskoçya'nın bir diğer önemli şehri Dundee'ye ise 20 dakika uzaklıktadır.

PROGRAM DETAYLARI (2021)
OrganizasyonOxford Royale Academy
Yaş Aralığı16-18 Arası
Tarihler

1.Tarih : 27 Haziran - 10 Temmuz 2021 arası / 2 hafta

2.Tarih : 10 Temmuz - 24 Temmuz 2021 arası / 2 hafta

Eğitimler

Öğrencilere seçecekleri dersten haftada 20 saat eğitim sunulmaktadır. Programlara katılım için orta üzeri (upper-intermediate / B2) seviyesinde İngilizce dil yeterliliği istenmektedir. Dersler aktiviteler ve gezilerle desteklenmektedir.

Dersler : Bilgisayar Bilimleri, Global Liderlik, Hukuk Hazırlık, IELTS Hazırlık, İşletme ve Girişimcilik, Mimarlık Hazırlık, Mühendislik Hazırlık, Tıp Hazırlık.

Sınıflar15 Kişi (maksimum)
KonaklamaKampüs, tek kişilik banyolu odalar
YemeklerHer gün kahvaltı + akşam yemeği sunulmaktadır.
AktivitelerDers dışındaki zamanlar için çeşitli akademik söyleşiler, sanat, spor ve kişisel gelişim aktiviteleri sunulmaktadır.
GezilerHaftada 1 tam gün ve 1 yarım gün geziler sunulmaktadır. St Andrews Aquarium, Edinburgh Turu, Scottish Deer Centre & Botanic Gardens
Alan TransferleriOkul tarafından havalimanı transferi organize edilmediğinden öğrencilerin kendi transferlerini ayarlaması gerekmektedir.
Sağlık SigortasıOkul tarafından sigorta hizmeti sunulmadığından öğrencileri kendi sigortalarını yaptırmaları gerekmektedir.

PAKET ÜCRETLER

2 Hafta = £ 3.895 / Tüm Programlar

2 Hafta = £ 4.195 / Bilgisayar Programcılığı Programı

Ekstra Ücretler

- Uçak biletleri, vize giderleri ve sağlık sigortası ücretlere dahil değildir.

Yurtdışı Okul Videoları

Ücret detayları için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 • British Council
 • English UK
 • Feltom
 • IALC
 • ICEF
 • Quality English
 • Study World
 • Türsab
 • UED