Yurtdışı Eğitim   |   Yurtdışı Eğitim Çağrı Merkezi: 444 0 219

İngiltere Dil Okulu

ingiltere-dil-okulu-banner

İngiltere Dil Okulu Seçenekleri

Birleşik Krallık'ın en büyük ülkesi olan İngiltere Avrupa'nın batısında bulunan Büyük Britanya Adası'nda yer almaktadır. Katedralleri, uzayıp giden sade plajları, sessiz gölleri, ucu gözükmeyen yemyeşil alanları ve hareketli yaşantısıyla insanları kendisine hayran bırakan İngiltere İngilizce'nin de anavatanı olmasından dolayı bir çok dil okuluna sahiptir. Yan menüdeki şehirler yardımıyla İngiltere dil okulu seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri

AB'nin en temel üyelerinden birisi olmasına rağmen Schengen kapsamında olmayan İngiltere, seyahat gündemi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahatleri öncesinde UK Vizesi almalarını istemektedir. Bu vizeyle İngiltere'nin yanı sıra Birleşik Krallık'ı oluşturan diğer ülkeler İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerine de seyahat edilebillir. Pasaport türü ayırt etmeksizin (Diplomatik Pasaport hariç) tüm TC vatandaşları vize almak zorundadır.

İngiltere vize başvuruları konsolosluk tarafından belirlenen aracı firmaya yapılsa da vize onayı sadece konsolosluğun kararına bağlıdır. Vize onayı alınabilmesi için Türkiye'ye olan bağlılığınız, sosyal ve ekonomik imkanlarınız büyük önem taşımaktadır. İngiltere vizesi ücretleri ise seyahatinizin amacına ve İngiltere'de kalma sürenize göre değişiklik gösterebilmektedir.

İngiltere vizesi ve ingiltere dil okulu işlemlerine seyahat tarihinizden en az 60 gün önce başlamış olmak İngiltere seyahatinizin kesinleşebilmesi ve esneklik gösterebilmesi için yeterli bir zamandır. Vize başvuruları sürecinde ''Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'' tüm öğrencilerine yardımcı olmakta, vize evraklarının belirlenmesi, düzenlenmesi ve başvurular konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

  • Ingiltere-Dil-Egitimi
  • Ingiltere-Dil-Kursu
  • Ingiltere-Dil-Okullari
  • Ingiltere-Dil-Okulu
  • Ingilterede-Dil-Egitimi
  • Ingilterede-Dil-Okulu
  • ingiltere-ingilizce-egitim
  • ingiltere-ingilizce-kurslari
  • ingiltere-ingilizce-kursu

dil-okulu-iletisim

Adınız: (*)
Adınızı Giriniz
Soyadınız: (*)
Soyadınızı Giriniz
E-mail Adresiniz: (*)
E-mail Adresinizi Giriniz
Bulunduğunuz Şehir: (*)
Lütfen Şehir Seçiniz
Cinsiyet: (*)
Invalid Input
Cep Telefonunuz: (*)
Telefon Numaranızı Giriniz
Doğum Tarihiniz:
Lütfen Çocuğunuzun Yaşını Belirtiniz
Hangi Ülkede Dil Okulu Düşünüyorsunuz?
Lütfen Ülke Seçiniz
Eklemek İstedikleriniz:
Invalid Input
Bize Nereden Ulaştınız?
Invalid Input

İlgili Başlıklar: ingiltere dil okulları, ingiltere dil eğitimi, ingiltere dil okulu, ingiltere dil kursu, ingiltere dil kursları, ingiltere okulları, ingiltere dil okulları fiyatları

Londra Dil Okulu

Brighton Dil Okulu

Cambridge Dil Okulu

Oxford Dil Okulu

Bournemouth Dil Okulu

Eastbourne Dil Okulu

Manchester Dil Okulu

Bristol Dil Okulu

Site İçi Arama