Yurtdışı Eğitim İstanbul  Yurtdışı Eğitim Bilgi İstek Formu

iletisim  Yurtdışı Eğitim E-Bülten

  Yurtdışı Eğitim   |   Yurtdışı Eğitim Çağrı Merkezi: 0212 227 0 227

İngiltere Dil Okulları

ingiltere-dil-okulu-banner

İngiltere Dil Okulu Seçenekleri

Birleşik Krallık'ın en büyük ülkesi olan İngiltere Avrupa'nın batısında bulunan Büyük Britanya Adası'nda yer almaktadır. Katedralleri, uzayıp giden sade plajları, sessiz gölleri, ucu gözükmeyen yemyeşil alanları ve hareketli yaşantısıyla insanları kendisine hayran bırakan İngiltere İngilizce'nin de anavatanı olmasından dolayı bir çok dil okuluna sahiptir. İngiltere'de başta başkent Londra olmak üzere, 40 farklı şehirde dil okulumuz bulunmaktadır. Yandaki menü yardımıyla İngiltere dil okulu seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

İngiltere’de dil eğitimini, ülkenin doğal güzelliklerini keşfetmek için katılacağınız gezilerle birleştirebilirsiniz. İngiltere'de dil okuluna katılırken Londra'nın zerafetiyle tanışıp, Stonehenge'i, Bath şehrindeki Roma Kaplıcaları'nı, Windsor Sarayı'nı, Warwick Kalesi'ni ve daha birçok tarihi bölgeyi yakından görebilirsiniz.

Global Yurtdışı Eğitim olarak İngilizce dil eğitimi için başta Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bournemouth, Bristol, Manchester, Liverpool ve Eastbourne gibi popüler şehirlerin yanı sıra önemli şehirlerden Birmingham, Exeter, Portsmouth, Canterbury, Southampton, York, Bath, Leeds, Nottingham, Newcastle ve daha bir çok şehirde bulunan yurtdışı dil okulları ile çalışmaktayız. Sol menüdeki şehirler yardımıyla İngiltere'de bulunan dil okullarımıza ulaşabilirsiniz.

Ülke İngiltere
Başkent Londra
Yüzölçümü 244.110 km2
Nüfus 60 milyon (yaklaşık)
Resmi Dil İngilizce
Para Birimi GBP (Pound / Sterlin)
Telefon Kodu +44

Vize İşlemleri: İngiltere'de dil eğitimi almak isteyenlerin ziyaretçi öğrenci vizesi alması gerekmektedir. Ziyaretçi öğrenci vizesi eğitim süresine göre 6 veya 11 ay olarak verilmektedir. Vize işlemlerine eğitim başlangıç tarihinden 60 gün önce başlamış olmak seyahatinizin kesinleşebilmesi için yeterli bir zaman dilimidir. İngiltere vize başvuruları konsolosluk tarafından belirlenen aracı firmaya yapılsa da vize onayı sadece konsolosluğun kararına bağlıdır. Vize onayı alınabilmesi için Türkiye'ye olan bağlılığınız, sosyal ve ekonomik imkanlarınız büyük önem taşımaktadır. Vize başvuruları sürecinde ''Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'' tüm öğrencilerine yardımcı olmakta, vize evraklarının belirlenmesi, düzenlenmesi ve başvurular konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 • Ingiltere-Dil-Egitimi
 • Ingiltere-Dil-Kursu
 • Ingiltere-Dil-Okullari
 • Ingiltere-Dil-Okulu
 • Ingilterede-Dil-Egitimi
 • Ingilterede-Dil-Okulu
 • ingiltere-ingilizce-egitim
 • ingiltere-ingilizce-kurslari
 • ingiltere-ingilizce-kursu

dil-okulu-iletisim