Yurtdışı Eğitim İstanbul  Yurtdışı Eğitim Bilgi İstek Formu

iletisim  Yurtdışı Eğitim E-Bülten

    Yurtdışı Eğitim   |   Yurtdışı Eğitim Çağrı Merkezi: 0212 227 0 227

Hazırlığı Yurtdışında Atla, İngilizceyi Anavatanında Öğren!

Hazırlığı Yurtdışında Atla, İngilizceyi Anavatanında Öğren!

Hazırlık sınıfını yurtdışında atla, İngilizce’yi anavatanında öğren! Türkiye’de kazanmış...

Yurtdışında Lise Eğitimi

Yurtdışında Lise Eğitimi

Son yıllarda bir çok aile çocukları için yurtdışında lise eğitim fırsatlarını değerlendirmek...

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları En önemli konulardan biri yurtdışı dil okulları için ülke seçimidir....

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulu 7-17 yaş arası çocuk ve gençler için, dil eğitimi ve kültürel değişim...

Yurtdışı Dil Okulları Yurtdışı Yaz Okulu Executive English Yurtdışında Lise Eğitimi Toefl Ielts Hazırlık

global-yurtdisi-egitim-programlar

Yurtdışı Eğitim

Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 1989'dan günümüze Yurtdışı Dil Eğitimi, Yurtdışı Yaz Okulları, Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programları, Yurtdışı Üniversite Eğitimi, Yurtdışı Master Eğitimi ve Yurtdışı Lise Eğitimi olmak üzere 6 farklı yurtdışı eğitim programı ile ilgili danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

global-yurtdisi-egitim-dil-okullari

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı dil okullarımız 16-60 arası her yaş grubu için genel ve yoğun yurtdışı eğitim programları sunmaktadır.

Katılacağınız yurtdışı eğitim programını seçmeden önce amacınızı, hedeflerinizi ve beklentilerinizi net olarak ortaya koymanız çok önemlidir. İster bir dili hiç bilmiyor olun, ister mevcut dil hakimiyetinizi geliştirmek isteyin; ister bir dil yeterlilik sınavına hazırlanın, ister yabancı dili iş hayatınızda kullanmak isteyin; size uygun yurtdışı dil okulları ve yurtdışı eğitim programları mutlaka vardır.

Size en uygun yurtdışı eğitim programının tespiti için bir yurtdışı eğitim danışmanından destek almanız çok önemlidir. Zaman ve bütçe açısından baktığınızda pek çok insan hayatı boyunca yalnızca bir kez bir yurtdışı eğitim programına katılabilir. En doğru programın tespiti için planlama ve danışmanlık aşaması yüksek önem taşımaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: Yurtdışı Dil Okulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

global-yurtdisi-egitim-yaz-okullari

Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı Yaz Okulları , 7-17 yaş çocuklar ve gençler için, farklı yaş gruplarına hitap eden standart yurtdışı dil eğitimli ve yoğun yurtdışı dil eğitimli yaz okulu programlarıdır. Çocuğunuzun özgüvenini arttırıcı ve dil pratiğini geliştirici bu yurtdışı eğitim programlarının katacağı vizyon sizi, gittiği ülkede geçirdiği vakit ise çocuğunuzu çok mutlu edecek.

Ayrıntılı bilgi için: Yurtdışı Yaz Okulları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

global-yurtdisi-egitim-sertifika

Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programları

Yurtdışı Eğitim düşünen öğrencilerimizin tercih ettiği bir diğer programımız ise , Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programıdır. Dil hakimiyeti yüksek olan, mesleki olarak eğitim almak isteyen ancak yüksek lisans programları için yeterli zamanı olmayan öğrencilerimize sunulan Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programları'nda İşletmeden Pazarlamaya, Hukuktan Medyaya, İnsan Kaynaklarından Mühendislik alanlarına kadar bir çok mesleki alanda eğitim almak mümkündür. Bu yurtdışı eğitim programlar ağırlıklı olarak üniversiteler tarafında verilse de İşletme okulları ve dil okulları tarafından sunulan programlar da mevcuttur.

Ayrıntılı bilgi için: Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

global-yurtdisi-egitim-akademik

Yurtdışında Akademik Eğitim

Akademik yurtdışı eğitim programlarını Yurtdışında Üniversite Eğitimi, Yurtdışında Master Eğitimi ve Yurtdışında Lise Eğitimi olarak üç ana başlıkta inceleyebiliriz.

Yurtdışı Üniversite Eğitimi

Yüksek öğrenimin büyük önem taşıdığı günümüzde; lisans eğitimini yurtdışında okumak isteyen öğrencilerimize İngiltere, Amerika ve Kanada'da bulunan üniversiteler ve lisans eğitimleri için yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için: Yurtdışında Üniversite Eğitimi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Master/MBA Eğitimi

Üniversite eğitimini tamamlayan ancak mesleki kariyerine başlamadan önce daha yüksek bir tahsil yaparak sektörde kendine daha iyi bir yer bulmak isteyenlerin son yıllarda yurtdışında yüksek lisans konusunda girişimleri oldukça artmıştır. Yurtdışında Master veya MBA programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize İngiltere, Amerika ve Kanada'da bulunan yüksek lisans programları için yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için: Yurtdışında Yüksek Lisans Eğitimi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Lise Eğitimi

Son yıllarda bir çok aile ülkemizdeki eğitim sisteminin yetersizliği ve belirsizliğinden dolayı çocuklarını lise eğitimi için yurtdışına göndermektedir. İster lise yılı, isterse de lisenin tamamı için yurtdışı eğitim olanakları sunulmaktadır. Gelecekteki kariyerine en önemli adım olan lise eğitimini yurtdışında okumak isteyen öğrencilerimize İngiltere, Amerika ve Kanada'da bulunan liseler konusunda yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için: Yurtdışında Lise Eğitimi sayfamızı inceleyebilirsiniz.