Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları için en önemli konulardan biri ülke seçimidir. Ülke seçimizi etkileyecek faktörlerden bazıları, eğitim süresi, uzaklık, yaşam masrafları, okul çeşitliliği ve kültürel farklılıklardır. Bu konuda size en doğru bilgiyi Global Yurtdışı Eğitim danışmanları sağlayacaktır. Global Yurtdışı Eğitim olarak 11 farklı dilde eğitim alabileceğiniz 50'den fazla ülkede dil okullarımız bulunmaktadır.

Yurtdışı Dil Okulları tarafından sunulan programlar aşağıdaki gibidir:

Genel Dil Okulu Programları

Yabancı dilinizi mevcut durumundan daha iyi bir hale getirmek ve aynı zamanda da yeni bir kültürü tanımak istiyorsanız, genel dil eğitimi veren yurtdışı dil kursları tam size göre. Dil eğitimi için yurtdışında bulunmaya başladığınız andan itibaren yabancı dili yaşayarak kullanmaya başlayacaksınız. Gününüzün yarısını dil okulunuzda, diğer yarısını da arkadaşlarınızla, okul aktivetelerinde ve gezilerde geçireceksiniz. Genel dil eğitimi programlarımıza her pazartesi başlangıç yapabilirsiniz.

Yoğun Dil Kursları

Genel dil eğitiminden farklı olarak, yoğunlaştırılmış yurtdışı dil kurslarında günde ekstradan 6 ya da 8 saat daha eğitim alırsınız. Öğlene kadar genel dil eğitimi sınıflarıyla birlikte dil eğitimi alacak, öğleden sonra seçtiğiniz ek modülde eğitim göreceksiniz. Bu ek modüllerden bazıları: iş ingilizcesi, sınav hazırlık, yerel kültür, akıcı konuşma vb..

Dil Sınavı Hazırlık Kursları

Yurtdışı dil okullarının hemen hepsinde dil yeterlilik sınavları için hazırlık programları bulunmaktadır. İstemiş olduğunuz dile göre aşağıdaki sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz.

  • İngilizce Dil Yeterlilik Sınavları: TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE, CPE)
  • İspanyolca Dil Yeterlilik Sınavları: DELE
  • Almanca Dil Yeterlilik Sınavları: TESTDAF, DSH, ZD, ZMP
  • Fransızca Dil Yeterlilik Sınavları: DELF/DALF, TEF
  • İtalyanca Dil Yeterlilik Sınavları: CILS
  • Rusça Dil Yeterlilik Sınavları: TORFL

Mesleki Dil Kursları

Hedefe ve ihtiyaca yönelik, kişiye özel executive yurtdışı dil okulları hakkında bilgiyi Executive Dil Eğitimi bölümümüzden edinebilirsiniz.

Bilgi İstek Formu