Yurtdışı Dil Okulları

Aşağıdaki ülkeler yardımıyla yurtdışında dil eğitimi alabileceğiniz dil okullarına ulaşabilirsiniz.

İngiltereAmerikaKanadaMaltaİrlandaAvustralya
AlmanyaFransaİspanyaİtalyaÇinRusya
ArjantinAvusturyaBarbadosBelçikaBrezilyaBolivya
DominikEkvadorFasFilipinlerGuadeloupe
Guatemala
Güney Afrika
Güney KoreHollanda
Hindistan
İskoçyaİsviçre
Japonya
Kolombiya
Kosta Rika
Küba
Mısır
Letonya
Martinique
Meksika
Peru
Portekiz
Şili
U.A.E.
Ukrayna
Ürdün
Tayland
Tayvan
Yeni Zelanda
Yunanistan


Yurtdışı Dil Okulları için en önemli konulardan biri ülke seçimidir. Ülke seçimizi etkileyecek faktörlerden bazıları, eğitim süresi, uzaklık, yaşam masrafları, okul çeşitliliği ve kültürel farklılıklardır. Bu konuda size en doğru bilgiyi Global Yurtdışı Eğitim danışmanları sağlayacaktır. Global Yurtdışı Eğitim olarak 14 farklı dilde eğitim alabileceğiniz 40'tan fazla ülkede dil okullarımız bulunmaktadır. Yukarıdaki ülkeler menüsünden dil okullarımıza ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Dil Okulları tarafından sunulan programlar aşağıdaki gibidir:

Genel Dil Kursları

Yabancı dilinizi mevcut durumundan daha iyi bir hale getirmek ve aynı zamanda da yeni bir kültürü tanımak istiyorsanız, genel dil eğitimi veren yurtdışı dil kursları tam size göre. Dil eğitimi için yurtdışında bulunmaya başladığınız andan itibaren yabancı dili yaşayarak kullanmaya başlayacaksınız. Gününüzün yarısını dil okulunuzda, diğer yarısını da arkadaşlarınızla, okul aktivetelerinde ve gezilerde geçireceksiniz. Genel dil eğitimi programlarımıza her Pazartesi başlangıç yapabilirsiniz.

Yoğun Dil Kursları

Genel dil eğitiminden farklı olarak, yoğunlaştırılmış yurtdışı dil kurslarında günde ekstradan 2-3 saat daha eğitim alırsınız. Öğlene kadar genel dil eğitimi sınıflarıyla birlikte dil eğitimi alacak, öğleden sonra seçtiğiniz ek modülde eğitim göreceksiniz. Bu ek modüllerden bazıları: iş ingilizcesi, sınav hazırlık, yerel kültür, akıcı konuşma vb..

Dil Sınavı Hazırlık Kursları

Yurtdışı dil okullarının hemen hepsinde dil yeterlilik sınavları için hazırlık programları bulunmaktadır. İstemiş olduğunuz dile göre aşağıdaki sınavlara hazırlık kursları alabilirsiniz.

  • İngilizce Dil Yeterlilik Sınavları: TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE, CPE)
  • İspanyolca Dil Yeterlilik Sınavları: DELE
  • Almanca Dil Yeterlilik Sınavları: TESTDAF, DSH, ZD, ZMP
  • Fransızca Dil Yeterlilik Sınavları: DELF/DALF, TEF
  • İtalyanca Dil Yeterlilik Sınavları: CILS
  • Rusça Dil Yeterlilik Sınavları: TORFL

Mesleki Dil Kursları

Eğer yabancı dili etkin şekilde kullanabiliyor ancak mesleki dil kullanımında kendinizi yetersiz görüyorsanız mesleki dil kursları tam size göre! Dil okulları tarafından sunulan en popüler dil kursları arasında Business, Hukuk, Mühendislik, Tıp, Finans ve bankacılık gibi konular gelmektedir.

Bilgi İstek Formu