Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları

dil-egitimi-banner

hangi-ulkede-dil-egitimi

Yurtdışı Dil Kursları

En önemli konulardan biri yurtdışı dil okulları için ülke seçimidir. Ülke seçimizi etkileyecek faktörlerden bazıları, eğitim süresi, uzaklık, yaşam masrafları, okul çeşitliliği ve kültürel farklılıklardır. Bu konuda size en doğru bilgiyi Global Yurtdışı Eğitim danışmanları sağlayacaktır. Global Yurtdışı Eğitim olarak 12 farklı dilde eğitim alabileceğiniz 50'den fazla ülkede dil okullarımız bulunmaktadır. Lütfen eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız.

Genel Dil Eğitimi

Genel Dil Okulu Programları

Yabancı dilinizi mevcut durumundan daha iyi bir hale getirmek ve aynı zamanda da yeni bir kültürü tanımak istiyorsanız, genel dil eğitimi veren yurtdışı dil kursları tam size göre. Dil eğitimi için yurtdışında bulunmaya başladığınız andan itibaren yabancı dili yaşayarak kullanmaya başlayacaksınız. Gününüzün yarısını dil okulunuzda, diğer yarısını da arkadaşlarınızla, okul aktivetelerinde ve gezilerde geçireceksiniz. Genel dil eğitimi programlarımıza her pazartesi başlangıç yapabilirsiniz.

yogun-dil-egitimi

Yoğun Dil Kursları

Genel dil eğitiminden farklı olarak, yoğunlaştırılmış yurtdışı dil kurslarında günde ekstradan 6 ya da 8 saat daha eğitim alırsınız. Öğlene kadar genel dil eğitimi sınıflarıyla birlikte dil eğitimi alacak, öğleden sonra seçtiğiniz ek modülde eğitim göreceksiniz. Bu ek modüllerden bazıları: iş ingilizcesi, sınav hazırlık, yerel kültür, akıcı konuşma vb..

dil-yeterlilik-sinavlari

Dil yeterlilik sınavları hakkında bilgi almak için sınav adlarına tıklayabilirsiniz: Dil Yeterlilik SınavlarıYurtdışı dil okulları nın hemen hepsinde dil yeterlilik sınavları için hazırlık programları bulunmaktadır.
  • İngilizce Dil Yeterlilik Sınavları: TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, Cambridge ESOL (KET, PET, FCE, CAE, CPE)
  • İspanyolca Dil Yeterlilik Sınavları: DELE
  • Almanca Dil Yeterlilik Sınavları: TESTDAF, DSH, ZD, ZMP
  • Fransızca Dil Yeterlilik Sınavları: DELF/DALF, TEF
  • İtalyanca Dil Yeterlilik Sınavları: CILS
  • Rusça Dil Yeterlilik Sınavları: TORFL
 
is-ingilizcesi

Hedefe ve ihtiyaca yönelik, kişiye özel executive yurtdışı dil okulları hakkında bilgiyi Executive English bölümümüzden edinebilirsiniz.

{gallery}yurtdisi-dil-okullari/yurtdisinda-dil-egitimi{/gallery}

Bilgi İstek Formu