Oxford Royale Academy Akademik Yaz Okulu

AKADEMİK YAZ OKULU PROGRAMLARI

Yurtdışı yaz okulları öğrenciler için yoğun geçen akademik yılın stresini atmak için bire birdir. Genellikle açık havuz, spor salonları, sanatsal faaliyetler, kısa seyahatler öğrenciler için oldukça çekicidir. Yaz tatili tadındaki bu programların aksine, öğrencilerin akademik alanda kendilerini geliştirebilecekleri farklı programlar da bulunur. Öğrenciler bu şekilde yaz tatillerini fen bilimleri, matematik, ekonomi, bilgisayar, oyun ve programlama ve sosyal konularda eğitim alarak veya TOEFL, IELTS gibi yabancı dil sınavlarına hazırlanarak geçirebilirler. Bu çeşit yaz okullarına akademik dönem yaz okulları denilmektedir.

Oxford Royale Academy Yaz Okulları

Oxford Royale Academy akademik dönem yaz okulu programına sahip bir yaz okuludur. University of Oxford kampüsünde 8-12 ve 16-18 yaş aralığındaki öğrencilere yönelik yaz okulu programlarına sahiptir. Akademik İngilizce, matematik, fizik, kimya, biyoloji, iş ve yönetim, politika, software ve uygulama geliştirme, moda tasarımı ve buna benzer bir çok alanda ders seçenekleri bulunur. Oxford Royale Academy’de yer alan eğitmenler Oxford ve Cambridge Üniversitesi mezunlarından ve öğrencilerinden oluşmaktadır. Okuldaki programlar öğrencilerin en fazla fayda sağlamaları amacıyla oluşturulmuştur.

Okul bünyesinde olan programlar genelde öğrencileri akademik hayata hazırlama, istediği bölümlere yönlendirme amaçlıdır. Hukuk okumak isteyen bir birey hukuk dersi alabilirken, tıp okumak isteyen bir birey tıpa giriş derslerini akademik seviyede alabilmektedir. Bunun dışında oyun geliştirme, eğitimde farklılıklar, mobil uygulama programlama, yazılım dilleri, insan hakları, gazetecilik, liderlik ve takım çalışması gibi ilgi gören; şu anda ve gelecekte popüler olacak meslekler hakkında temel, orta düzey ve ileri düzey dersleri Oxford Royale Academy Yaz Okulu bünyesinde alabiliyorsunuz. Bireyin bu eğitimleri küçükken alması, ilerleyen süreçte çok büyük avantajlar sağlamakta. Yurtdışında alınan eğitim, görülen yerler ve yaşanılan hayatı tadan bir bireyin ufku da gördüklerine paralel şekilde genişlemekte ve gelecek planını ona göre yapmakta.

Bu fırsatı bize sağlayan Oxford Royale Academy, kontenjanlarının büyük çoğunluğunun dolduğunu açıkladı. O kadar rağbet gören bir yaz okulu olmuş durumda ki; gerek öğrencilerin gerekse de velilerin memnuniyeti çok yüksek. Okuldaki diğer eğitim seçeneklerini öğrenmek, Oxford Royale Academy Yaz Okulu hakkında detaylı bilgiler edinmek için Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçebilir, danışmanlarımızdan gerekli bilgi ve yönlendirmeleri ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Oxford Royale Academy hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz: http://www.global-yurtdisiegitim.com/yaz-okulu/ingiltere/oxford/university-of-oxford

Bilgi İstek Formu