İndirimli Dil Okulları

Yurt dışında dil eğitimi veren kurumlar belli dönemlerde gerek erken kayıt seçenekleriyle gerek uzun dönem yapılan kayıtlara uygulanan gerekse okulun kendi yaptığı bazı özel indirimler ve promosyonlar uygularlar.

Genelden yoğuna doğru haftada 20, 25, 30 ders ve üzeri olmak üzere farklılaşmış bu dil eğitim programlarına 2 haftadan başlayan sürelerde kayıt olabilirsiniz. Okullar seçtiğiniz bu dil programına ek olarak size fazladan ders veya kayıt esnasında, bedava uçak bileti, hava alanı karşılama gibi promosyonlar sunabilir.Bundan farklı olarak  kayıt ücretini eğitim ücretinize dahil etme veya erken kayıtta toplam eğitim ücretinizi üzerinden fiyat indirimi şeklinde bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Okulların sunduğu bütün indirim ve promosyonlar eğitim ücretiniz üzerinde gerçekleştirilir.Konaklama ücretinizde bir indirim gerçekleştirilmez.Bununla birlite bazı dil okullarında yaz aylarında yüksek sezon farkı olarak geçen bir fiyat farkı bulunur. Genellikle konaklama üzerinden veya nadir olarak eğitim ücretiniz üzerinden böyle bir ek ücretle karşılaşabilirsiniz. Genellikle yaz döneminin bitmesi ile bu sezon farkı uygulaması bitmiş olur.

Dil eğitim programlarına uzun dönem kayıt olduğunuz zaman bazı okulların haftalık eğitim ücreti önemli derecede azalır.Başka bir deyişle uzun dönem dil eğitimi almak kısa dönem dil eğitimi almaktan hem daha faydalı hem de daha ekonomik olur.

Belli tarihlere kadar geçerliliği olan bu özel indirim ve promosyon dönemlerini takip etmek ve eğitiminizi buna göre planlamak zaten zoldukça maliyetli olan bu eğitim planınızda bütçenizi bir miktar rahatlatabilir.

Dil eğitimi almayı düşündüğünüz ülke veya şehirdeki okullarda uygulanan indirim ve promosyonlar hakkında detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek Global Yurtdışı Eğitim danışmanlarından edinebilirsiniz.

Bilgi İstek Formu